Nurkowanie

Pod wodą ukrywa się zupełnie inna rzeczywistość. Dzięki profesjonalnym kursom nurkowania odkrywanie jej stanie się dużo prostsze. Bez względu na porę roku i pogodę kursy te pozwolą zapoznać się ze sprzętem oraz nabyć praktyczne umiejętności, które są niezbędne w tym sporcie. Podwodny świat czeka!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 32

Zostań podwodnym odkrywcą!

Potrafisz pływać i chętnie korzystasz z tej umiejętności, gdy tylko nadarzy się okazja, ale basen, jezioro lub morze zdążyły Ci się znudzić? Szukasz nowych doznań, które mógłbyś połączyć z pływaniem? Nurkowanie to kolejny krok ku eksploracji wodnych odmętów. Może zresztą należysz do fanów programów dokumentalnych i zawsze zazdrościłeś podwodnym odkrywcom ich przygód w głębinach, podwodnych jaskiniach lub na rafach koralowych. Pewnego dnia możesz dołączyć do ich grona. Najpierw jednak musisz nauczyć się podstaw. Kiedy już poznasz tajniki nurkowania na jednym z miejscowych basenów, możesz uczynić kolejny krok ku wodnej przygodzie. A na drodze, która rozpościera się przed tobą czeka wiele ekscytujących przygód!

Przejdź na wyższy poziom wtajemniczenia w nurkowaniu

Kiedy już opanujesz podstawy funkcjonowania pod wodą, możesz pójść o krok dalej i spróbować nurkowania w jednym z okolicznych jezior. Albo przeżyć przygodę rodem z programów na Discovery Chanel nurkując w zalanym kamieniołomie. Skarby, które skrywa z pewnością cię zaskoczą. A jeśli chciałbyś poczuć się jak telewizyjny eksplorator głębin mórz i oceanów, postaw na nurkowanie wrakowe w Zatoce Gdańskiej. Zobacz jaki los spotkał pechowych lub nieostrożnych żeglarzy oraz jakie żniwo zebrały działania wojenne. Z każdej z tych atrakcji możesz skorzystać w towarzystwie swojej drugiej połówki lub bliskiej ci osoby. A jeśli powyższe atrakcje okażą się twoją nową pasją, a w głębokiej wodzie poczujesz się jak ryba, nadejdzie czas na kurs nurkowy. Po nim będziesz mógł samodzielnie decydować jaki obszar poddasz eksploracji. Wybierzesz znane i cenione przez nurków miejsca? A może zajmiesz się wypełnianiem białych plam na podwodnych mapach?

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.