eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Dziękujemy że Jesteś z Nami"

0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Dziękujemy że Jesteś z Nami"


1100+ przeżyć, 160+ miast
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Dziękujemy, że Jesteś z Nami"

Dobrze czujesz się w swojej pracy? Czujesz się doceniona i chętnie pomagasz innym? Twoi współpracownicy to potwierdzają i pragną Ci powiedzieć: “Dziękujemy, że Jesteś z Nami”. Tak nazywa się Pakiet Przeżyć, który zawiera kilkaset atrakcji i unikalnych przeżyć, dostępnych na terenie całego kraju. Twoje koleżanki i Twoi koledzy z pracy chcą, byś wybrała sobie marzenie i je zrealizowała - w podziękowaniu za to, jak wiele dajesz innym. Bez Ciebie to nie byłoby to samo, dlatego masz możliwość odpocząć i “naładować baterie”, korzystając z wybranego przez siebie przeżycia. Twoje zaangażowanie i sumienność budzą podziw, a Twój uśmiech i dobre nastawienie potrafią poprawić nastrój każdemu - nawet w najbardziej deszczowy poniedziałek o 9 rano. Jesteś cenioną osobą i wyjątkowym pracownikiem, a pakiet, z którego możesz skorzystać, tylko to potwierdza. Dziękujemy!

Pakiet Przeżyć "Dziękujemy, że Jesteś z Nami" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć “Dziękujemy, że Jesteś z Nami” to zbiór najlepszych prezentów, z różnych kategorii. Osoba obdarowana wybiera jedno, które zrealizuje.

Ile przeżyć znajduje się w pakiecie?
W pakiecie znajduje się ponad 1100 unikalnych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Znajdują się tu atrakcje dla jednej, dwóch lub więcej osób.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Dziękujemy, że Jesteś z Nami" - Pakiet na prezent

Na zadowolenie pracownika z pracy wpływa nie tylko wysokość wynagrodzenia - wpływ ma również wiele innych czynników, takich jak możliwość rozwoju, stabilizacja oraz poczucie bycia osobą docenioną. Dlatego warto motywować i nagradzać pracowników, szczególnie z powodów takich jak: zaangażowanie, sumienność, lojalność czy kreatywność. Pracownik, który jest doceniony i czuje się istotną częścią firmy, jest znacznie bardziej zaangażowany w swoją pracę, wykonuje ją z uśmiechem oraz chętnie pomaga innym, w tym nowym pracownikom. Pakiet Przeżyć "Dziękujemy, że Jesteś z Nami" to wyjątkowa forma podziękowania za dotychczasową współpracę, świetnie zrealizowany projekt, czy wiele innych, bardziej i mniej spektakularnych wyczynów. Pracownik wybiera przeżycie, spośród kilkuset dostępnych opcji, po czym spełnia swoje marzenie. Pakiet Przeżyć to elegancka i uniwersalna forma podarunku, która pasuje na różne okazje. Zarówno jako prezent świąteczny dla pracownika jak i wyrażenie wdzięczności. Osoba obdarowana będzie wspominała kilkukrotnie firmę - w momencie wręczenia prezentu, podczas rezerwacji i oczekiwania na przeżycie, a także podczas korzystania z atrakcji i wspominania jej. Wybierając Pakiet Przeżyć, wybierasz wyjątkowe podziękowania w gustownym stylu.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

1100+ przeżyć, 160+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 875
Wyświetlono 24 z 875