(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Prezenty Aleksandrów Łódzki

Jakie atrakcje czekają w Aleksandrowie Łódzkim, a jaki prezent sprawdzi się dla fana motoryzacji? W jaki sposób spędzić tu czas wolny w aktywny i ciekawy sposób? Zapraszamy na przewodnik po atrakcjach i prezentach, dostepnych w Aleksandrowie Łódzkim i jego okolicach! Spełnij marzenia swoich bliskich o niezwykłym podarunku!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 231
Wyświetlono 60 z 231

Atrakcje Aleksandrowa Łódzkiego

Miasto należące do Aglomeracji Łódzkiej, które jako miejsce zamieszkania wybiera coraz więcej Łodzian. Aleksandrów Łódzki na stałe zamieszkuje ponad 20 000 osób, co - w porównaniu do Łodzi - czyni go spokojnym i przyjemnym miejscem do mieszkania. Założenie osady miejskiej miało miejsce około 1818 roku, a jako założyciela podaje się Rafała Bratoszewskiego herbu Sulima. Co ciekawe, ślady aktywności ludzkiej na tym terenie sięgają 8000 lat wstecz, do 6500 roku pne. Prawdopodobnie w tych rejonach było obozowisko myśliwych ze środkowej epoki kamienia. Fani zabytkowej architektury znajdą w mieście kilka “perełek”, wartych obejrzenia. Większość zabytków pochodzi z początków miasta i można znaleźć je w okolicach Rynku. Spacerując po Aleksandrowie Łódzkim, możemy natknąć się na m.in.: dawny kościół ewangelicko-augsburski (wybudowany w 1828 roku dla mieszkańców tego wyznania, którzy przeważali w Aleksandrowie. Co ciekawe nie był on przebudowywany, a jedynie został gruntownie odnowiony), ratusz miejski (z 1824 roku), kościół rzymskokatolicki pw. Rafała i Michała Archaniołów (zbudowany w latach 1816-1818 - najstarszy budynek sakralny na terenie powiatu zgierskiego. Pod posadzką kościoła jest pochowany założyciel miasta, a św. Faustyna Kowalska właśnie w tym kościele przyjęła sakrament bierzmowania). Miłośnicy przyrody i pieszych wędrówek wiedzą, że przez Aleksandrów prowadzi znakowany szlak turystyczny “Szlak Okrężny Wokół Łodzi” - czerwony, pieszy szlak turystyczny o łącznej długości 175 km. Przebiega przez Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, Wysoczyznę Łaską oraz Bełchatowską. Pod miastem znajduje się również rezerwat przyrody “Torfowisko Rąbień”, zajmujące powierzchnię 42 hektarów. Jest to typ torfowiska wysokiego, gdzie można znaleźć wiele interesujących roślin bagiennych, pooddychać świeżym powietrzem i “spotkać się” z dziką przyrodą. Miasto satelickie Łodzi, zwane potocznie “sypialnią” oferuje wiele sposób spędzenia wolnego czasu w sposób aktywny i ciekawych pomysłów na prezent - zarówno dla mieszkańców Aleksandrowa, jak i dla wszystkich mieszkańców powiatu zgierskiego.

Pomysł na prezent w Aleksandrowie Łódzkim

Strzelnica w Aleksandrowie Łódzkim? Z pewnością jest to ciekawe miejsce, które warto odwiedzić, by odpocząć w aktywny sposób. Strzelanie z Karabinu Kałasznikow to świetny pomysł na prezent, nie tylko dla mężczyzny, ale dla każdego, kto chciałby świetnie się bawić. Trafienie do celu wcale nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać. Strzelanie z kultowego karabinu do tarczy to wspaniały sposób na niezwykłą rozrywkę w Aleksandrowie Łódzkim. Doświadczony instruktor najpierw przedstawi zasady bezpieczeństwa oraz udzieli cennych wskazówek po to, by prezent sprawił jak najwięcej frajdy osoby obdarowanej.

Pomysł na prezent

Dla doświadczonych strzelców i osób, które już miały okazję być na strzelnicy, doskonale sprawdzi się niezwykłe przeżycie - Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie. Nowoczesna strzelnica to wspaniałe miejsce na spędzenie wolnego czasu i przeżycie niezwykłej przygody. Osoba obdarowana, korzystająca z tego super prezentu, otrzyma możliwość strzelania z kultowych i znanych modeli w strzeleckim świecie. Najpierw odbędzie się krótkie szkolenie teoretyczne, które umożliwi zapoznanie się z zasadami bezpiecznego posługiwania się bronią. Osoba obdarowana, która otrzymała prezent marzeń, odda serię strzałów ze specjalnie dobranych rodzajów broni, o różnych kalibrze. 15 strzałów z Glocka lub Walthera, 15 strzałów z karabinek M4 kaliber 5,6mm (amunicja sportowa bocznego zapłonu), 15 strzałów z AK-47, 10 strzałów ze strzelby gładkolufowej Mossberg zwanej Shotgun. Szykuje się niezwykłe wydarzenie - wspaniały prezent marzeń dla bliskiej osoby, mieszkającej w lub blisko Aleksandrowa Łódzkiego. Taki pomysł na prezent to typowy strzał w dziesiątkę!

Prezent dla pary w Aleksandrowie Łódzkim

Wizyta na strzelnicy to również świetny sposób na aktywność dla dwóch osób - nawet jeżeli nigdy jeszcze nie byli w takim miejscu. Poznaj Strzelanie dla Dwojga to ciekawy pomysł na prezent dla pary, ale także sposób na spędzenie wolnego czasu we dwoje. Każda z osób otrzyma broń (kaliber 5.6mm) i 50 nabojów. Komu lepiej pójdzie strzelanie do celu? Kto okaże się strzelcem wyborowym? Osoby obdarowane sprawdzą swoje umiejętności na strzelnicy w Aleksandrowie Łódzkim!

Motoryzacyjne emocje nieopodal Aleksandrowa Łódzkiego

Prezent dla fana motoryzacji? Oczywiście jazda super autem, które dostarczy niezapomnianych wrażeń. Jakim? Na przykład szybkim i eleganckim Porsche. Jazda Porsche 911 GT3 MKII na Torze Łódź to niezwykła zabawa, gwarantująca zachwyt każdego, kto wsiądzie za kierownicę tego niezwykłego samochodu. Możliwość prowadzenia legendy motoryzacji to często spełnienie najskrytszych marzeń i okazja, by przeżyć cudowną przygodą “za kółkiem” Porsche! 370 koni mechanicznych, przyspieszenie “do setki” w mniej niż 5 sekund oraz niemiecka precyzja wykonania i dbałość o najmniejsze szczegóły - ten samochód wygląda jak z obrazka, a okazja, by go poprowadzić to super prezent na wiele różnych okazji. Jedyne wymaganie to posiadanie prawa jazdy kat. B.

Voucher na prezent

Gdy luksusowy samochód to dobry trop, ale nie masz pewności, czy Porsche jest idealnym wyborem, na ratunek przychodzi Pakiet Przeżyć “Poznaj Potęgę Motoryzacji”. Ten nietuzinkowy pakiet prezentowy to zbiór najlepszych, motoryzacyjnych atrakcji, które dostępne są na terenie całej Polski (także w Łodzi i na Torze Łódź). Osoba obdarowana spośród setek możliwości, wybiera przeżycie, które pragnie zrealizować i tym sposobem ma swój wymarzony prezent. Jest to uniwersalny podarunek, który gwarantuje zadowolenie - bowiem osoba obdarowana ostatecznie sama wybiera swoje wyjątkowe przeżycie marzeń. Wygodna i elegancka forma prezentu! Taki voucher na prezent to gwarancja zadowolenia bliskiej Ci osoby!

Zamiast rzeczy, podaruj emocje w Aleksandrowie Łódzkim!

 
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.