Pakiet Przeżyć Dla Niego

Bestseller
5.0 85 Opinii

Pakiet Przeżyć Dla Niego


500+ prezentów, 100+ miast
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

169,99 zł

169,99 zł

O prezencie

Nadszedł czas, by odreagować, zabawić się czy zrelaksować! Pakiet Przeżyć “Dla Niego” to możliwość wyboru wyjątkowej atrakcji, która pozwoli Ci wziąć oddech i nabrać powera do dalszych wymagających działań. Wybierz jedno przeżycie spośród wielu możliwości i spędź niezapomniane chwile, spełniając swoje marzenia - to, na co się zdecydujesz, zależy tylko do Ciebie! Podejmij męską decyzję i wybierz prezent z naszego wyjątkowego Pakietu Przeżyć, który przygotowany został specjalnie dla wszystkich fajnych facetów!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów, wybranych specjalnie dla mężczyzn. Osoba obdarowana decyduje jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 500 przeżyć na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć dla Niego sprawdzi się jako: 
prezent dla ukochanego, prezent dla mężczyzny, prezent na urodziny

Jaki prezent na Dzień Ojca wręczyć tym razem? Podarunek na urodziny dla męża to nadal niewiadoma? Pakiet Przeżyć dla Niego to znakomity pomysł na oryginalny prezent!  Stworzony dla każdego faceta! Aktywnego lub takiego, który potrzebuje odpoczynku! Wręcz nasz niezwykły pakiet upominkowy i czekaj cierpliwie na jego pozytywną reakcję!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

500+ prezentów, 100+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 85 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 596
Wyświetlono 24 z 596
Aga

Fantastyczny Prezent!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.