Pakiet Przeżyć Dla Niego

Ponad 300 prezentów dostępnych w całej Polsce!
1-2 os.

169,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
169,99 zł

Jesteś kochającym mężem, dobrym ojcem, uczynnym synem? Zasługujesz więc by zrobić też coś dla siebie! Odreagować, zabawić się, zrelaksować! Pakiet Przeżyć dla Niego to możliwość wyboru wyjątkowej atrakcji, która pozwoli Ci wziąć oddech i nabrać powera do dalszych wymagających działań. Zmierz się z potężnym Monster Truckiem, naucz się nurkować lub po prostu odpręż maksymalnie i doświadcz przyjemnego masażu. Decyzja należy tylko do Ciebie! Możesz wybrać aktywność indywidualną lub taką, która zaangażuje też Twoich przyjaciół lub rodzinę. A może romantyczne rendez-vous z drugą połówką? Podejmij męską decyzję i wybierz prezent z naszego wyjątkowego pakietu upominkowego, przygotowanego specjalnie dla wszystkich fajnych facetów!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów, wybranych specjalnie dla mężczyzn. Osoba obdarowana decyduje jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 300 przeżyć na terenie całej Polski.

Pakiet Przeżyć dla Niego sprawdzi się jako: 
prezent dla ukochanego, prezent dla mężczyzny, prezent na urodziny

Jaki prezent na Dzień Ojca wręczyć tym razem? Podarunek na urodziny dla męża to nadal niewiadoma? Pakiet Przeżyć dla Niego to znakomity pomysł na oryginalny prezent!  Stworzony dla każdego faceta! Aktywnego lub takiego, który potrzebuje odpoczynku! Wręcz nasz niezwykły pakiet upominkowy i czekaj cierpliwie na jego pozytywną reakcję!

Dostępne Prezenty i lokalizacje.
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 300 prezentów dostępnych w całej Polsce!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Informacje dla oglądających

Możliwość obserwowania realizacji jest zależna od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.