Prezenty dla Singla

Życie w pojedynkę wcale nie musi być nudne! Bycie singlem wcale nie oznacza bycia nieszczęśliwym bądź samotnym! Często jest wręcz przeciwnie! Zobacz jakie prezenty przygotowaliśmy dla singli i wybierz przeżycie, które pomoże Ci w realizacji Twoich lub Jego marzeń i pasji! Zamiast rzeczy podaruj emocje!
Sortuj wyniki: 827
60 z 827

Dzień Singla
Walentynki kojarzą nam się ze szczęśliwymi parami, które wyznają sobie miłość. Stąd 15 lutego, a więc dzień po Święcie Zakochanych, powstała alternatywa dla osób żyjących w pojedynkę. Dzień Singla nie jest jeszcze tak popularnym świętem jak Dzień Kobiet czy Dzień Chłopaka, ale być może niedługo takim się stanie. Ten dzień zyskuje na popularności i jest celebrowany coraz częściej w różnych zakątkach świata. W Ameryce single jeżdżą do Brazylii na Karnawał, zaś w Polsce grupy przyjaciół wybierają się na kolacje czy degustacje. Jest to też idealna data do spełniania marzeń i zrobienia “czegoś szalonego”! Sporą popularnością cieszą się Skoki ze Spadochronem czy Skoki na Linie! Osoby żyjące w pojedynkę  nie muszą się wcale nudzić i coraz chętniej korzystają z przeżyć, które w teorii dedykowane są dla par! Właśnie z myślą o nich powstało to święto, które np. w Chinach jest traktowane bardzo poważnie i cieszy się nie mniejszą popularnością niż Dzień Babci i Dziadka (nazywany Dniem Szacunku dla Wieku). Również w naszym kraju znajomi czy przyjaciele, żyjący samodzielnie, “robią coś razem”. Wspinaczka, Parki Trampolin czy Paintball to tylko mała część propozycji, które można realizować z okazji tego dnia! Spełniajmy marzenia!

Najciekawsze propozycje
Wspomniane wyżej atrakcje są wyjątkowo uniwersalne i każdy znajdzie wśród nich coś, co go zainteresuje. Jaki prezent bądź przeżycie wybrać dla mężczyzny, który jest singlem? W tym wypadku też dużo zależy od indywidualnych preferencji i upodobań! Jeżeli szukamy podarunku dla chłopaka, który lubi rękodzieło i posiada duszę artysty, doskonałym wyborem będą Warsztaty z Ceramiki bądź Kursy Gotowania czy Fotografowania! Jest to ciekawy pomysł na prezent, który gwarantuje samorozwój i realizowanie pasji. Jeżeli jesteś kolegą lub koleżanką singla to z pewnością będzie mu miło, gdy wybierzecie się razem na Degustację Wina połączoną ze zwiedzaniem Muzeum! Dostarczycie w ten sposób pokarmu dla ciała i duszy, przy okazji spędzając czas inaczej niż zwykle! Pamiętaj, że oprócz muzeów zwiedzać można również np. stadiony! Dla fanów motoryzacji doskonałym pomysłem będzie przejażdżka super autem po torze lub ulicami miasta! W ten sposób spełni się Jego marzenie o prowadzeniu luksusowego samochodu! Strzelnica czy Rzucanie Siekierami to z kolei fantastyczny sposób na spędzenie wolnego czasu i rozładowanie emocji, które z pewnością doceni każdy mężczyzna! Przygoda w Wirtualnym Świecie czy Paintball Laserowy to też ciekawy sposób na spędzenie dnia dla każdego mężczyzny, nie tylko dla nastolatka! Pomysłów na spędzenie Dnia Singla jest sporo. Podobnie jak na upominki dla singla, pamiętajmy, aby przeżycia były dopasowane do Jego zainteresowań! Spełnianie czyiśmarzeń to z pewnością najlepszy pomysł na prezent!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.