Prezent dla Singla

Życie w pojedynkę wcale nie musi być nudne! Bycie singlem wcale nie oznacza bycia nieszczęśliwym bądź samotnym! Często jest wręcz przeciwnie! Zobacz jakie prezenty przygotowaliśmy dla singli i wybierz przeżycie, które pomoże Ci w realizacji Twoich lub Jego marzeń i pasji! Zamiast rzeczy podaruj emocje!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1611
Wyświetlono 60 z 1611

Dzień Singla

Walentynki kojarzą nam się ze szczęśliwymi parami, które wyznają sobie miłość. Stąd 15 lutego, a więc dzień po Święcie Zakochanych, powstała alternatywa dla osób żyjących w pojedynkę. Dzień Singla nie jest jeszcze tak popularnym świętem jak Dzień Kobiet czy Dzień Chłopaka, ale być może niedługo takim się stanie. Ten dzień zyskuje na popularności i jest celebrowany coraz częściej w różnych zakątkach świata. W Ameryce single jeżdżą do Brazylii na Karnawał, zaś w Polsce grupy przyjaciół wybierają się na kolacje czy degustacje. Jest to też idealna data do spełniania marzeń i zrobienia “czegoś szalonego”! Sporą popularnością cieszą się np. ekstremalne przeżycia i te, które kojarzą się jako “szalone” (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Osoby żyjące w pojedynkę nie muszą się wcale nudzić i coraz chętniej korzystają z przeżyć, które w teorii dedykowane są dla par! Właśnie z myślą o nich powstało to święto, które np. w Chinach jest traktowane bardzo poważnie i cieszy się nie mniejszą popularnością niż Dzień Babci i Dziadka (nazywany Dniem Szacunku dla Wieku). Również w naszym kraju znajomi czy przyjaciele, żyjący samodzielnie, “robią coś razem”. Jakie propozycje najlepiej sprawdzą się na ten dzień? Poznajcie nasze propozycje i spełniajcie marzenia!

Najciekawsze propozycje na prezent dla singla

Jaki prezent na Dzień Singla wybrać dla przyjaciela? Najlepiej przeżycie, które zapadnie mu głęboko w pamięci. Osoba, która lubi wodne przygody, będzie zachwycona możliwością odbycia wyjątkowego Kursu Nurkowania. Na kurs składa się część teoretyczna (5 wykładów) oraz praktyczna (6 zajęć na basenie i 6 zajęć na otwartych wodach). Całoroczne przeżycie pozwala zdobyć certyfikat RESORT SCUBA DIVER ITDA (możliwość nurkowania do głębokości 20 m dla kursanta w wieku min. 15 lat) lub, dla młodszych uczestników, JUNIOR RESORT SCUBA DIVER ITDA (możliwość nurkowania do głębokości 10 m dla kursanta w przedziale wiekowym 10-15 lat). Wspaniała przygoda, która pomoże rozwijać pasję i znakomicie sprawdzi się w roli prezentu! Kto wie, jakie tajemnice czekają na nurków pod wodą?
Z kolei mężczyźni, którzy lubią spokojniejsze rozrywki, ucieszą się z Degustacji Whisky. Ta degustacyjna przygoda to możliwość zostania skarbnicą wiedzy o tym niezwykłym trunku.
Na prezentację składa się degustacja siedmiu rodzajów whisky (irlandzkiej, dwóch szkockich, amerykańskiej, kanadyjskiej, japońskiej oraz ostatniego rodzaju, który jest dla uczestników niespodzianką) oraz omówienie ich walorów smakowych, aromatów i krótkiej historii powstania. Przeżycie odbywa się w wielu miastach Polski, dzięki czemu jest przystępne właściwie dla każdego. Okazja, by poznać różnice w produkcji oraz smaku i zostać prawdziwym ekspertem ds. whisky, to wspaniały prezent dla singla (jedynym warunkiem jest tutaj pełnoletniość). Osoba obdarowana wreszcie pozna swoją ulubioną whisky!

Szalona przygoda - prezent dla singla

Prezent dla osoby, która nie boi się wysokości? Skok na bungee to dla niego zdecydowanie za mało? W takiej sytuacji pojawia się niesamowity Dream Jump - Skok na Linie z Wieży Big Tower, który odbywa się z wysokości… 252 metrów! Skok odbywa się z największej na świecie wieży przeznaczonej do skoków na linie, która znajduje się w Szczecinie. Na początku wjazd windą na górę. Następnie śmiałek założy kask, kombinezon i specjalną, profesjonalną uprząż, rozejrzy się ze szczytu wieży (horyzont sięga 60 km!), a następnie odda skok, który nie będzie przypominał zwykłego skoku na bungee. To będzie szalona i niezapomniana przygoda życia, którą śmiałek będzie opowiadał wnukom. 252 metry wysokości gwarantują zastrzyk adrenaliny, który porównywany jest do skoku ze spadochronem. Czy można wyobrazić sobie bardziej niezwykły prezent dla mężczyzny? Spełnienie marzeń o lataniu jest na wyciągnięcie ręki - potrzeba tylko odważnego singla!

Prezent dla singli

Wybierając prezent dla singla, warto zainteresować się sposobami na spędzenie wolnego czasu w gronie przyjaciół. Taką niezwykłą rozrywką jest np. Rzucanie Siekierami, czyli niebagatelny sposób na udane popołudnie! W grupie przyjaciół można spróbować swoich sił w rzucaniu siekierą do celu i przekonać się, kto z Was miałby największe szanse podczas Mistrzostw Drwali (rzucanie siekierami to jedna z konkurencji). Rozgrywka trwa około 1,5 godziny i jest znakomitą alternatywą dla kręgli, rzutek czy zwykłego wyjścia do pary. Adrenalina, zabawa i… dużo śmiechu - idealny sposób, by wybrać się całą paczką na niezapomnianą przygodę! Wymarzony prezent dla singla i jego przyjaciół!
Inną rozrywką, która gwarantuje emocje kilku osobom, jest Nocna Gra Taktyczna dla Przyjaciół, czyli rozrywka, która została stworzona na wzór wojskowego systemu szkolenia. Realistyczne starcia są możliwe, dzięki promieniom podczerwieni, które emitowane są przez broń i odbierane przez czujniki, które każdy z graczy ma na sobie. Ciekawa odmiana paintballa, której smaczku dodaje fakt, iż odbywa się w nocy, a każde trafienie jest rejestrowane przez specjalny system elektroniczny. Czy odnajdziecie się ciemną nocą, z latarkami i bronią? Wspaniały prezent dla singla i jego znajomych!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.