Pakiet Przeżyć Kielce

Pakiet Przeżyć Kielce


Ponad 40 dostępnych prezentów!
1-2 os.

199,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199,99 zł

Kielce - stolica województwa świętokrzyskiego i największe miasto w okolicy Gór Świętokrzyskich oferuje ogrom atrakcji i możliwości rozrywki! Z myślą o mieszkańcach i turystach tego regionu powstał ten Pakiet Przeżyć. Kilkadziesiąt przeżyć o różnym stopniu aktywności i adrenaliny. Romantyczne chwile we dwoje czy zastrzyk emocji? Wybór należy do Ciebie! Zastanów się, które przeżycie jest dla Ciebie najlepsze i spełnij swoje marzenia!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów z Kielc i okolic. Osoba obdarowana wybiera jedno przeżycie, które chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 40 przeżyć na terenie Kielc i okolic.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć Kielce sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla niej, prezent urodzinowy.

Szukasz pomysłu na prezent, który zlokalizowany będzie w Kielcach, ale sam nie wiesz z czego bliska Ci osoba ucieszyłaby się najbardziej? Pakiet Przeżyć Kielce to doskonały pomysł i okazja, aby obdarowany sam wybrał sobie przeżycie! Idealnie sprawdzi się zarówno jako podarunek dla niego, jak i dla niej! Są tu atrakcje na każdą pogodę, więc z łatwością można potraktować to jako upominek świąteczny lub urodzinowy!

Dostępne Prezenty i lokalizacje.

W celu dokonania rezerwacji wybierz jeden z poniższych prezentów.

Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.

24 z 57

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 40 dostępnych prezentów!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Informacje dla oglądających

Możliwość obserwowania realizacji jest zależna od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. 
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.