eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć Kielce

0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć Kielce


60+ przeżyć, Kielce i okolice
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Kielce"

Kielce - stolica województwa świętokrzyskiego i największe miasto w okolicy Gór Świętokrzyskich oferuje ogrom atrakcji i możliwości rozrywki! Z myślą o mieszkańcach i turystach tego regionu powstał ten Pakiet Przeżyć. Kilkadziesiąt przeżyć o różnym stopniu aktywności i adrenaliny. Romantyczne chwile we dwoje czy zastrzyk emocji? Wybór należy do Ciebie! Zastanów się, które przeżycie jest dla Ciebie najlepsze i spełnij swoje marzenia!

Pakiet Przeżyć "Kielce" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów z Kielc i okolic. Osoba obdarowana wybiera jedno przeżycie, które chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 60 przeżyć na terenie Kielc i okolic.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Kielce" - Pakiet na prezent

Szukasz pomysłu na prezent, który zlokalizowany będzie w Kielcach, ale sam nie wiesz z czego bliska Ci osoba ucieszyłaby się najbardziej? Pakiet Przeżyć Kielce to doskonały pomysł i okazja, aby obdarowany sam wybrał sobie przeżycie! Idealnie sprawdzi się zarówno jako podarunek dla niego, jak i dla niej! Są tu atrakcje na każdą pogodę, więc z łatwością można potraktować to jako upominek świąteczny lub urodzinowy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

60+ przeżyć, Kielce i okolice

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1-2 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 62
Wyświetlono 24 z 62

Zobacz inne propozycje