Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Marzenia Każdej Mamy"

0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Marzenia Każdej Mamy"


200+ przeżyć, 50+ miast
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

69,99 zł

69,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Marzenia Każdej Mamy"

Każda mama jest inna, ale wszystkie mają podobne pragnienia - odrobina relaksu, chwila wytchnienia i błogiej rozkoszy... To wszystko znajdziecie w Pakiecie Przeżyć "Marzenia Każdej Mamy"! To zestaw przeżyć, które pomogą się odprężyć i na chwilę odsapnąć od słodkiego wysiłku macierzyństwa. Odpoczynek podczas Masażu Relaksacyjnego, a może smakowite chwile podczas Degustacji Czekolady dla Dwojga? Każda mama doskonale wie, czego potrzebuje jej pociecha, więc na pewno nie będzie miała problemu z wybraniem przeżycia, które sprawi jej najwięcej radości!

Pakiet Przeżyć "Marzenia Każdej Mamy" - informacje

Czym jest Pakiet?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów, wybranych specjalnie dla naszych mam. Osoba obdarowana decyduje jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad kilkadziesiąt przeżyć na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Marzenia Każdej Mamy" - Pakiet na prezent

Pakiet Przeżyć "Marzenia Każdej Mamy" pakiet ten jest połączeniem najlepszych ofert prezentów w formie przeżyć. Prezent na Dzień Matki masz na wyciągnięcie ręki! To doskonała propozycja na praktyczny i niedrogi prezent, który z pewnością zachwyci każdą mamę.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

200+ przeżyć, 50+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 153
Wyświetlono 24 z 153

Zobacz inne propozycje