Pakiet Przeżyć "Marzenia Każdej Mamy"

Ponad 90 prezentów dostępnych w całej Polsce!
1 os.

69,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
69,99 zł

Każda mama jest inna, ale wszystkie mają podobne pragnienia - odrobina relaksu, chwila wytchnienia i błogiej rozkoszy... To wszystko znajdziecie w pakiecie przeżyć Marzenia Każdej Mamy! To zestaw przeżyć, które pomogą się odprężyć i na chwilę odsapnąć od słodkiego wysiłku macierzyństwa. Odpoczynek podczas Masażu Relaksacyjnego, a może smakowite chwile podczas Degustacji Czekolady dla Dwojga? Każda mama doskonale wie, czego potrzebuje jej pociecha, więc na pewno nie będzie miała problemu z wybraniem przeżycia, które sprawi jej najwięcej radości!

Czym jest Pakiet?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów, wybranych specjalnie dla naszych mam. Osoba obdarowana decyduje jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad kilkadziesiąt przeżyć na terenie całej Polski.

Pakiet "Marzenia Każdej Mamy" sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent dla mamy, prezent na Dzień Matki

Zastanawiasz się, jaki podarunek na Dzień Matki sprawi Twojej mamie najwięcej radości? Sprawdź koniecznie nasz katalog marzeń i wybieraj spośród najlepszych propozycji na prezent dla kobiety. Wiadomo, że prezent na Dzień Matki to musi być wyjątkowy podarunek, dlatego specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy Pakiet przeżyć "Marzenia Każdej Mamy". Pakiet ten jest połączeniem najlepszych ofert prezentów w formie przeżyć. Prezent na Dzień Matki masz na wyciągnięcie ręki! To doskonała propozycja na praktyczny i niedrogi prezent, który z pewnością zachwyci każdą mamę.

Dostępne Prezenty i lokalizacje.
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 90 prezentów dostępnych w całej Polsce!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Informacje dla oglądających

Możliwość obserwowania realizacji jest zależna od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.

 


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.