Pakiet Przeżyć "Marzenia Każdej Mamy"

0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Marzenia Każdej Mamy"


200+ prezentów, 50+ miast
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

69,99 zł

69,99 zł

O prezencie

Każda mama jest inna, ale wszystkie mają podobne pragnienia - odrobina relaksu, chwila wytchnienia i błogiej rozkoszy... To wszystko znajdziecie w pakiecie przeżyć Marzenia Każdej Mamy! To zestaw przeżyć, które pomogą się odprężyć i na chwilę odsapnąć od słodkiego wysiłku macierzyństwa. Odpoczynek podczas Masażu Relaksacyjnego, a może smakowite chwile podczas Degustacji Czekolady dla Dwojga? Każda mama doskonale wie, czego potrzebuje jej pociecha, więc na pewno nie będzie miała problemu z wybraniem przeżycia, które sprawi jej najwięcej radości!

Czym jest Pakiet?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów, wybranych specjalnie dla naszych mam. Osoba obdarowana decyduje jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad kilkadziesiąt przeżyć na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Marzenia Każdej Mamy" pakiet ten jest połączeniem najlepszych ofert prezentów w formie przeżyć. Prezent na Dzień Matki masz na wyciągnięcie ręki! To doskonała propozycja na praktyczny i niedrogi prezent, który z pewnością zachwyci każdą mamę.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

200+ prezentów, 50+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

 


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 218
Wyświetlono 24 z 218

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.