Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Dla Najlepszego Szefa"

0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Dla Najlepszego Szefa"


700+ przeżyć, 150+ miast
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,99 zł

499,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Dla Najlepszego Szefa"

Jesteś osobą, która wie jak zarządzać ludźmi? Wiesz, że jesteś sprawiedliwy i ludzie chętnie z Tobą współpracują? To znak, że jesteś dobrym szefem, a Twoi pracownicy postanowili wyrazić to w oryginalny i niezwykły sposób. Pakiet Przeżyć “Dla Najlepszego Szefa” to uznanie i podziękowanie za serce wkładane w pracę i wyjątkowe podejście do współpracowników i podwładnych. To również potwierdzenie, że idziesz w dobrą stronę i jesteś osobą kompetentną. Pakiet pozwala na wybór przeżycia, spośród setek możliwości, które zrealizujesz. Spokojne odprężenie, szalona przygoda, a może spełnienie marzeń? Wybór należy do Ciebie - w końcu to Ty jesteś najlepszym szefem na świecie. Prezent od współpracowników to wyraz szacunku, wobec Twojej postawy w pracy. To po prostu znak, że jesteś osobą cenioną, a współpracownikom podoba się praca “pod Twoimi skrzydłami”. Zasłużyłeś na chwilę odpoczynku i oddechu od spraw zawodowych!

Pakiet Przeżyć "Dla Najlepszego Szefa" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć “Dla Najlepszego Szefa” to zbiór najlepszych prezentów, z różnych kategorii. Osoba obdarowana wybiera jedno, które zrealizuje.

Ile przeżyć znajduje się w pakiecie?
W pakiecie znajduje się ponad 700 unikalnych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Znajdują się tu atrakcje dla jednej, dwóch lub więcej osób.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Dla Najlepszego Szefa" - Pakiet na prezent

Wybór odpowiedniego prezentu dla szefa to nie lada wyzwanie. Jest wiele okazji, dla których warto zdecydować się na taki ruch, który będzie potwierdzeniem jego kompetencji oraz tego, że wykonuje dobrze swoje obowiązki. Nie mowa tu oczywiście o podlizywaniu się - jedynie o chęci podziękowania za jego rozsądek i sprawiedliwość. Pakiet Przeżyć "Dla Najlepszego Szefa" to uniwersalny i praktyczny prezent dla szefa. Spośród kilkuset przeżyć wybierze takie, które ma ochotę zrealizować. Unikalne atrakcje są dostępne na terenie całej Polski, więc nie ma znaczenia, gdzie szef mieszka bądź bywa. Gdy znamy się z szefem wyłącznie na stopie zawodowej, trudno jednoznacznie określić jaki podarunek sprawi mu najwięcej radości, a co będzie kłopotliwym wyborem. Dlatego elegancki podarunek - w formie przeżycia - doskonale sprawdzi się na różne okazje i będzie idealnym posunięciem - ostatecznie to obdarowany wybierze jakie marzenie spełni. Co więcej, już zawsze będzie kojarzył je z Wami - idealnymi współpracownikami, którzy postawili na oryginalny upominek dla szefa. Niezależnie od tego, czy wybierze ekskluzywną degustację alkoholu, czy też relaksujący masaż z partnerką - zawsze będzie wdzięczny za możliwość odpoczynku od spraw zawodowych i realizację pasji. Czy kolejny krawat bądź butelkę alkoholu wspominałby tak samo? Wątpliwe. Przekażcie mu, że uwielbiacie pracę z nim, wybierając ekskluzywny, oryginalny i zwyczajnie fajny prezent dla swojego szefa. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

700+ przeżyć, 150+ miast

Obowiązujący strój

Ubiór zależny jest od wybranego Przeżycia.

Czas trwania

Czas trwania różni się w zalezności od wybranego Przeżycia.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 595
Wyświetlono 24 z 595

Zobacz inne propozycje