Prezenty dla Singielki

Na 15 lutego przypada Dzień Singla. Singielki stanowią coraz większy procent społeczeństwa. Czy życie w pojedynkę jest nudne? Bynajmniej! Zobacz nasze najciekawsze propozycje prezentowe dla singielek i zdecyduj jakie przeżycie tym razem chcesz
zrealizować! Spełniaj marzenia swoje lub bliskich!
Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 750
60 z 750

Szczęśliwe singielki
Singielka często kojarzona jest z osobą nieszczęśliwie zakochaną, bądź wiecznie poszukującą miłości. Sztandarowy przykład filmowy stanowi Bridget Jones, która miała wieczne problemy sercowe. 15 lutego ma stanowić datę, która przełamuje ten krzywdzący stereotyp. Kobiety żyjące w pojedynkę są tak samo szczęśliwe, jak te, które żyją w małżeństwie! Dzień Singla to doskonała okazja, by spełniać marzenia i realizować swoje pasje. Singielki coraz częściej decydują się na babski wypad do SPA bądź wspólne wyjście do ulubionej restauracji. Dzień Singla przypada zaraz po Walentynkach, co nie jest przypadkiem. Dzień po Święcie Zakochanych to święto singli i singielek! Z tej okazji warto wybrać się np. na Degustację Wina w Ciemności bądź spędzić czas na Kursie Kulinarnym! Co ciekawe w Chinach ten dzień obchodzony jest 11 listopada i także nie jest to przypadkowa data. Zawiera ona bowiem same jedynki, co ma być symbolem ludzi wiodących życie w pojedynkę. Ciekawostką jest, że właśnie w tym dniu Chińczycy uruchamiają wyprzedaże i otwierają istny zakupowy szał!

Najciekawsze pomysły dla singielek

Kwiatowymi symbolami Dnia Singla stały się chryzantemy i irysy, jednak “kwiatowe” prezenty nie do końca oddają idee tego święta. Chodzi tu bardziej o przeżycia i emocje. Doskonałym prezentem na tę okazję z pewnością są przeżycia ekstremalne. Skok ze Spadochronem, Walk In The Sky czy Lot Balonem to fantastyczna rozrywka, która jest idealnym przeżyciem właśnie w takim dniu! Razem z koleżankami lub przyjaciółkami warto wybrać się na Seans Kinowy, Spektakl Teatralny czy do Muzeum, aby nabrać dystansu do codziennych spraw i po prostu dobrze się bawić w gronie bliskich osób. Kolacja w Ciemności czy Degustacja Polskich Smaków to z kolei wyśmienity pomysł dla tych singielek, które chciałyby w kameralnej atmosferze porozmawiać z przyjaciółkami oraz zapewnić wyjątkowe doznania swoim kubkom smakowym! Zrobienie czegoś niecodziennego to nie tylko przeżycia ekstremalne. Niecodzienny może być wypad na Strzelnice (dla singielek które chcą wyładować emocje) lub Warsztaty Ceramiki (dla artystek)! Dużo kobiet decyduje się również na trening Tańca na Rurze czy po prostu wspólny wypad do Parku Trampolin! Taki dzień to także wyjątkowa okazja, aby zadbać o swój rozwój i np. rozpocząć Kurs Językowy czy też skorzystać z Nauki Gry na Instrumencie, o którym od dawna marzyliśmy. Jeżeli zbliża się jakaś okazja (lub bez okazji, dla poprawy nastroju) można przejść Metamorfozę Fryzury lub wybrać się na Profesjonalny Makijaż, co poprawi humor każdej singielce! Pomysłów na spędzenie tego święta jest naprawdę dużo. Najważniejsze to celebrować ten dzień w taki sposób, który sprawi singielkom najwięcej radości. Dla jednych będzie to Lot Paralotnią, dla innych z kolei wizyta na Ściance Wspinaczkowej. Dzień Singla to doskonała okazja, by odnowić stare znajomości i po prostu dobrze się bawić!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.