2 noclegi

„A droga wiedzie w przód i w przód, choć zaczęła się tuż za progiem...”, jak śpiewał Bilbo Baggins, bohater powieści J. R. R. Tolkiena. Jeśli Wy również czujecie, że potrzeba wam wyjechać na przygodę dwudniowy wypad za miasto dobrze wam zrobi.
Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 50

Czas na urlop

Wreszcie doczekałeś się wymarzonego urlopu? Nadszedł czas na zaplanowanie tegorocznych wakacji? Poszukujesz oryginalnych miejscówek, na które nie wpadł dotąd nikt z twoich znajomych? A może chcesz po prostu uciec od wszystkiego i spędzić czas z ukochaną osobą w miejscu, które na długo zapadnie wam w pamięć? Wybierz którąś z malowniczych lokalizacji dostępnych w ofercie Wyjątkowego Prezentu i przekonaj się, co ma wam do zaoferowania.

Dwa noclegi w wyjątkowych lokalizacjach

Spędź dwa wyjątkowe dni ciesząc się pięknem architektury i niepowtarzalnym klimatem największych polskich miast. Czekają na ciebie między innymi Wrocław, Warszawa, Poznań i Łódź. Możesz także odkryć uroki mniejszych miejscowości. Zachwyć się panoramą Kazimierza Dolnego, pięknem uzdrowiskowego Nałęczowa lub Szczawnicy czy nieprzemijającym magnetyzmem Zakopanego. Oglądaj wschody i zachody słońca z okien domku na plaży w Mielnie lub założenia parkowe Pałacu Wojanów i zamku Książ. Oddaj się wodnemu relaksowi a jarocińskim aquaparku, poznaj tajniki gry w golfa na Kaszubach lub spędź nie mniej aktywny weekend w rezydencji nad jeziorem. A to tylko niektóre propozycje, które macie szansę przetestować. Wybierz opcję dla siebie i spędź cudowny weekend ze swoją drugą połówką. A może poszukujesz prezentu dla rodziców, dziadków lub znajomej pary? Propozycje wyjazdowe od Wyjątkowego Prezentu to rozwiązanie twojego dylematu i gwarancja wyjątkowych wspomnień dla twoich bliskich.
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.