Prezent dla Noworodka

Wybór prezentu dla noworodka to nie lada wyzwanie. Tak małemu dziecku można podarować coś tradycyjnego, np. potrzebne ubranka i proste zabawki. Warto również postawić na mniej typowy upominek, który będzie dla niego pamiątką na długi czas. Taki oryginalny prezent dla noworodka docenią też jego rodzice.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 11

Narodziny dziecka to wielkie wydarzenie, które należy odpowiednio uczcić. Z tej okazji warto podarować maluchowi jakiś drobny upominek. Najlepiej wybrać personalizowany prezent dla noworodka – gdy dziecko podrośnie, taki upominek wciąż będzie ciekawą atrakcją i pamiątką. W tym celu warto sięgnąć po jeden z naszych voucherów.

Pomysłowe prezenty dla noworodka

Na pierwszą wizytę u świeżo upieczonych rodziców nie wypada przychodzić z pustymi rękami. Najlepiej więc podarować coś ich potomkowi. Dobrze sprawdzi się elegancki prezent dla noworodka, który prezentuje się niezwykle stylowo. Ciekawym rozwiązaniem jest spersonalizowana grafika wykonana przez profesjonalistę, na której znajduje się wybrany przez nas motyw. Najlepiej, aby ilustracja była związana jakoś z dzieckiem lub jego rodziną. Wymarzona grafika może mieć format A3, A4 lub A5 – opcji do wyboru jest więc kilka. Tego typu personalizowany prezent dla noworodka dziewczynki lub chłopca stanie się piękną dekoracją dziecięcego pokoju.

Oryginalny prezent dla noworodka, który będzie dobrą pamiątką

Sprawdzony pomysł na prezent dla noworodka, który ucieszy również jego rodziców, to profesjonalna sesja fotograficzna „Dla Najmłodszych”. Pozwala ona uchwycić ulotne pierwsze chwile życia dziecka i zatrzymać je na zawsze. Zdjęcia z takiej sesji to świetna pamiątka, do której zawsze można wrócić. Taki prezent dla nowo narodzonego dziecka będzie więc strzałem w dziesiątkę. Innym rozwiązaniem jest przygotowanie fotoksiążki. Możesz do niej wkleić zdjęcia zrobione w pierwszym miesiącu życia malucha oraz dodać fotografie, na których uwiecznieni są szczęśliwi rodzice. Tego typu prezent dla noworodka również stanie się świetną pamiątką na wiele lat.

Nie wiesz co kupić na narodziny dziecka? Postaw na uniwersalne rozwiązanie

Jeśli nie masz pomysłu, co na prezent dla noworodka sprawdzi się najlepiej, pozwól zadecydować jego rodzicom. Postaw na voucher na pakiet przeżyć „Dla Dzieci”. W jego ramach dostępne jest wiele różnorodnych atrakcji. Rodzice malucha wybiorą tę, która ich zdaniem będzie najodpowiedniejsza. Co ważne, oferowane przeżycia mają termin ważności 3 lat od momentu wykupienia vouchera, więc dziecko będzie mogło z nich skorzystać, gdy już trochę podrośnie i będzie bardziej świadome.

 

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.