Paralotnie i Motolotnie

Lot Motolotnią to genialny prezent dla każdego. To niecodzienne przeżycie, które zapewnia ogromną radość i genialne wspomnienia. Ziemia widziana z wysokości, to widok, który zostaje w pamięci na bardzo długo! Wolność płynąca z lotu oraz świetne widoki sprawiają, że to ciekawy prezent na urodziny.

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 47

Paralotnie i motolotnie – sposób na spełnienie marzeń o lataniu

Oto propozycja dla wszystkich tych, którzy jako dzieci zapałali miłością do latania. Być może kilka niebezpiecznych skoków z wysokości później (miejmy nadzieję bez większych konsekwencji) pożegnaliście się z marzeniem. Teraz jednak macie szansę do niego wrócić. A uczucia, które będą wam towarzyszyć w niczym nie ustąpią dziecinnej radości, jaką czuliście wierząc, że wasze ręce naśladując ptasie skrzydła zdołają unieść was ku niebu. Teraz wiecie już, że to niemożliwe, ale skrzydła wciąż będą wam potrzebne. Naturalnie te należące do paralotni!

Podniebna przygoda

Wybierz interesującą Cię lokalizację, przejdź krótkie szkolenie i wznieś się w powietrze w towarzystwie doświadczonego instruktora. A potem do woli delektuj się oszałamiającymi widokami roztaczającymi się u Twoich stóp. Przed lataniem powstrzymuje Cię lęk wysokości? To doskonała okazja, by się z nim zmierzyć. Gdy już się na to zdecydujesz, satysfakcja z przełamania strachu dorówna radości, jaką przyniesie Ci to niesamowite podniebne przeżycie. Przekonaj się jak wyglądają oglądane z dystansu rozlewisk Warty czy barwna mozaika wiejskich pól. Jeśli jesteś posiadaczem drona, wiesz już co na Ciebie czeka. Jeśli nie, kojarzysz pewnie zachwycające panoramy z programów przyrodniczych. Teraz to Ty będziesz mógł posadzić rodzinę i przyjaciół przed ekranem i podzielić się z nimi zapisem swojego lotu. Wystarczy, że powiesz tak przygodzie. A jeśli złapiesz bakcyla podboju przestworzy możesz skorzystać z kursu pilotażu i sam wybierać kierunki swoich kolejnych podniebnych podróży!
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.