(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Prezenty Pruszcz Gdański

W jaki sposób można spędzić czas wolny w Pruszczu Gdańskim? Jaki prezent sprawdzi się dla kobiety, a jakie marzenie można w łatwy sposób spełnić? Pruszcz Gdański to bardzo ciekawe miasto, znajdujące się w okolicach Trójmiasta. Zobacz, jakie prezenty warto wybrać dla znajomych, a co zaskoczy ukochaną lub ukochanego! Podaruj niezwykłe emocje w Pruszczu Gdańskim i okolicach!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 204
Wyświetlono 60 z 204

Pruszcz Gdański - pomysł na spędzenie czasu wolnego

To niewielkie miasto, które zamieszkuje nieco ponad 30 000 mieszkańców, jest ciekawym miejscem o bardzo bogatej historii. Pierwsi mieszkańcy terenów, na których obecnie znajduje się miasto, pojawili się już w VIII wieku pne. Bliskość Morza Bałtyckiego i położenie przy ujściu Wisły zdecydowanie pomagało w rozwoju osady. Nawet w czasach Imperium Rzymskiego mieścił się tu ważny port. Co ciekawe oficjalnie w spisie miast, pojawia się dopiero od 1945 roku. Znajduje się tu kilka ciekawych zabytków, które spodobają się nie tylko miłośnikom architektury. Znajduje się tu m.in. kościół parafialny pw. Podwyższenia Krzyża Świętego, który pierwotnie zbudowany został przed 1367 rokiem, ale w wyniku licznych, historycznych perturbacji był kilkukrotnie zniszczony (w 1433 roku spalony przez husytów, w 1460 spalony przez Krzyżaków, a w 1577 ucierpiał podczas walk Rzeczypospolitej z Gdańskiem). Co ciekawe II Wojnę Światową przetrwał bez szwanku. Dobrze zachowało się wyposażenie kościoła, m.in. renesansowa ambona, datowana na 1578 rok, galeria i barokowy prospekt organowy (czyli frontowa elewacja zewnętrznej obudowy organów, a jeszcze ściślej mówiąc - to, co widzimy z dołu, gdy patrzymy na organy). Przy kościele znajduje się brama cmentarna (1648 rok). W zabudowaniach kościelnych znajdziemy także neogotycką kostnicę (druga połowa XIX wieku). Vis a vis kościoła stoi budynek dawnej plebanii ewangelickiej (wzniesionej w 1755 roku), przed którą stoją dwa granitowe słupki (gdańskie przedproża), na których widnieje data 1651 rok. Do rejestru zabytków wpisane są jeszcze domy mieszkalne, piękny Kanał Raduni, czy zespół Cukrowni “Pruszcz”.

Pomysł na prezent

Jako ciekawostkę należy uznać fakt, iż wiele eksponatów i znalezisk, które można zobaczyć w Muzeum Archeologicznym w Gdańsku, znalezionych zostało właśnie na terenie Pruszcza Gdańskiego. Istnieje tu bardzo ciekawy szlak pieszo-rowerowy, stylizowany na słynny Szlak Bursztynowy, który istniał w okresie wpływów Imperium Rzymskiego. Oczywiście w Pruszczu Gdańskim istnieje wiele możliwości spędzania czasu wolnego w sposób aktywny. Zarówno mieszkańcy, jak i turyści mogą skorzystać z niezwykłych pomysłów na prezent w Pruszczu Gdańskim. Co doskonale sprawdzi się jako prezent dla kobiety, a co będzie spełnieniem marzeń mężczyzny? Wybierz idealny pomysł na prezent!

Zmysłowy prezent w Pruszczu Gdańskim dla kobiety

Dla zapracowanej, wiecznie zmęczonej kobiety, która nie ma czasu na odpowiedni odpoczynek znakomicie sprawdzi się prezent, który… pomoże w niezwykłym odprężeniu. Sensualna, pełna emocji Relaksująca Sesja Floatingu to znakomity podarunek, który gwarantuje całą gamę wrażeń. 60-minutowa sesja, podczas której osoba obdarowana, delikatnie unosi się na wodzie to niesamowity sposób na odpoczynek po ciężkim dniu i niczym nieskrępowany relaks. Natychmiastowe ukojenie to wspaniały pomysł na prezent dla ukochanej lub przyjaciółki, który zagwarantuje jej świetnie spędzony czas w Pruszczu Gdańskim.


Ciekawy prezent dla pary

Potrzebny pomysł na wspólne spędzenie czasu i relaksująca przygodę w ekskluzywnym spa? Romantyczny Masaż dla Dwojga czyli 60-minutowy zabieg, podczas którego osoby obdarowane są masowane “ramię w ramię”. Niesamowicie odprężający, regenerujący i pozwalający zapomnieć o codziennym stresie masaż to ciekawe doświadczenie. Jest to nie tylko ciekawy pomysł na prezent w Pruszczu Gdańskim dla pary, rodziców czy teściów, ale także interesujący sposób na spędzenie wolnego popołudnia bądź dnia z ukochaną lub ukochanym.

Relaks w Pruszczu Gdańskim

Czasem w życiu bywa tak, że… potrzebujemy natychmiastowego relaksu, odprężenia i zależy nam, by choć na chwilę zapomnieć o codziennym stresie i obowiązkach. Warto wybrać wtedy przeżycie, które pozwoli zadbać zarówno o ciało, jak i o duszę. Takim, intensywnie regenerującym, doświadczeniem jest Popołudnie w SPA. Seria relaksacyjno-odprężających i prozdrowotnych zabiegów to niewątpliwie niezwykłe przeżycie - idealne jako prezent lub...  pomysł na idealne popołudnie dla Ciebie. Na początek orzeźwiający prysznic, następnie słodko-owocowy poczęstunek w wygodnym jacuzzi. Później 60-minutowa sesja w specjalnej kabinie floatingowej, potem 80-minutowy masaż całego ciała i twarzy. Na zakończenie wizyta w Strefie Relaksu, gdzie przy kominku, możesz napić się zdrowej i smacznej herbaty ziołowej oraz odpocząć w ciszy i spokoju. To niezwykłe przeżycie znakomicie sprawdza się na Dzień Kobiet, Walentynki lub rocznicę ślubu i pasuje do kobiety w każdym wieku. Jeżeli relaksujący prezent w Pruszczu Gdańskim, to Popołudnie w SPA jest doskonałym i wSPAniałym wyborem!


Ekstremalne przeżycia, czyli… spełnienie marzeń w Pruszczu Gdańskim

Jeden z najbardziej wyskokowych prezentów i okazja, by w pewien sposób zmierzyć się z samym sobą. Idealny prezent na okrągłe lub osiemnaste urodziny. Skok ze Spadochronem. Ta niezwykła przygoda i okazja, by spełnić swoje marzenia to wspaniały pomysł na prezent w Pruszczu Gdańskim. Najpierw wzbicie się w powietrze na pokładzie samolotu, a następnie skok. Najpierw swobodne spadanie, a następnie “widokowy”, spokojny lot na otwartej czaszy spadochronu. To ekstremalne doświadczenie to świetny sposób na doskonałą zabawę, wielkie emocje i solidny zastrzyk adrenaliny!


Voucher na prezent

Jazda luksusowym super autem to spełnienie marzeń bliskiej Ci osoby? Nie wiesz czy wybrać jazdę po torze, czy też ulicami miasta? Pakiet Przeżyć “Poznaj Potęgę Motoryzacji” to uniwersalny i sprawdzający się na każdą okazję pakiet prezentowy. Osoba obdarowana otrzymuje możliwość wyboru z ponad setki przeżyć jednego przeżycia, które zrealizuje. Przeżycia zlokalizowane są na terenie całej Polski (w tym na Torze Pszczółki i w Trójmieście). Jest to super prezent w Pruszczu Gdańskim dla każdego, kto lubi motoryzacyjne przygody!

Zamiast rzeczy, podaruj emocje w Pruszczu Gdańskim!