Pakiet Przeżyć Dla Niej

Pakiet Przeżyć Dla Niej


Ponad 350 prezentów dostępnych w całej Polsce!
1-2 os.

169,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
169,99 zł

Poczuj się jeszcze bardziej kobieco i zadbaj o chwilę dla siebie. Pakiet Przeżyć dla Niej to zastrzyk pozytywnej energii. Zdecyduj sama, co wybierzesz spośród oferty przeżyć. Może skusisz się na lekcję tańca? Dawka endorfin wprawi Cię w pozytywny nastrój. To również znakomita okazja, żeby zdobyć nowe doświadczenia. Jeśli jednak pragniesz się zrelaksować i naładować swoje akumulatory na kolejne dni, to wybierz się na masaż. Przyjemne chwile odprężenia na pewno zapamiętasz na długo. Pakiet Przeżyć dla Niej to również masa atrakcji dla miłośniczek sportu. Możesz wybrać lekcję snowboardu lub jazdę skuterem wodnym, czy wiele innych propozycji aktywnego spędzenia czasu. Z pośród przeżyć wybierz to, które najbardziej Cię uszczęśliwi, a specjaliści w danej dziedzinie zadbają o Twój komfort.

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów, wybranych specjalnie dla kobiet. Osoba obdarowana decyduje jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 350 przeżyć na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć dla Niej sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Kobiet, prezent dla ukochanej, prezent na urodziny

Szukasz propozycji na prezent dla Kobiety? Zastanawiasz się, jaki oryginalny prezent dla dziewczyny sprawi jej największą radość? Wybierz Pakiet Przeżyć dla Niej. To pakiet upominkowy, zawierający znakomitą ofertę zarówno dla miłośniczek sportu, jak i kobiet lubiących odpoczynek. Ten upominek dla Niej to przede wszystkim możliwość wyboru. To przeżycie znakomicie sprawdzi się jako prezent dla Pracownika. To także oryginalny gift, który możesz podarować z okazji Urodzin czy na Rocznicę. Dzięki Tobie obdarowana osoba wybierze to, czego naprawdę pragnie!

Dostępne Prezenty i lokalizacje.

W celu dokonania rezerwacji wybierz jeden z poniższych prezentów.

Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 350 prezentów dostępnych w całej Polsce!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Informacje dla oglądających

Możliwość obserwowania realizacji jest zależna od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. 
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.