(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na Off Road

Samochody terenowe to wyjątkowa zabawa, niezapomniana przygoda i cała masa wspomnień, które na zawsze pozostaną z Tobą! Jazda 4x4 czy Terenowa Jazda Defenderem to doskonały pomysł na prezent dla fana offroadu, motoryzacji oraz survivalu. Trudne tereny i piękne okoliczności przyrody, widziane zza kierownicy samochodu z napędem na cztery koła...czeka Cię przygoda!

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 72
Wyświetlono 60 z 72

Offroad - z dala od miejskiego zgiełku

Masz dosyć zakorkowanych ulic, dźwięku klaksonów i obscenicznych gestów ze strony innych uczestników ruchu, które zdarza ci się oglądać? Codzienny dojazd do pracy wiąże się ze stresem i nerwami, które towarzyszą ci potem przez resztę dnia? A może chciałbyś opanować nowe umiejętności lub przetestować możliwości, których Twoje auto na co dzień Ci nie oferuje? Postaw na jazdę po bezdrożach, a nie będziesz musiał przejmować się żadną z powyższych rzeczy. Pozostaniesz tylko Ty i Twoje 4x4, z którym będziesz musiał nauczyć się współpracować jak jeden dobrze naoliwiony mechanizm.

Off Road, czyli samochody terenowe dla każdego

Samochody osobowe już nie sprawiają, że krew szybciej płynie w Twoich żyłach? Potrzebujesz czegoś nowego, co znowu zapewni Ci ogromną dawkę adrenaliny? Samochody terenowe to wyjątkowa zabawa, niezapomniana przygoda i cała masa wspomnień, które na zawsze pozostaną z Tobą! Obawiasz się jazdy, bo nigdy nie miałeś okazji prowadzić takiego pojazdu? To nic! Podczas jazdy zawsze tuż obok siedzi instruktor, który w razie pytań zawsze służy pomocą. Sama jazda odbywa się na specjalnym, zamkniętym terenie, więc nie musisz obawiać się innych pojazdów na drodze. Wypróbuj Jazdę Monster Truckiem, która sprawi, że Twoje serce zacznie bić z niecodzienną szybkością. Ogromne opony, niebywale wysokie zawieszenie i wręcz ogłuszający ryk silnika - to właśnie Monster Truck. Sam widok tej maszyny budzi ogromne emocje, a co dopiero jazda samochodem - to prawdziwa rozrywka dla każdego fana motoryzacji. Jeśli szukasz ekstremalnych doświadczeń, wysokiego poziomu adrenaliny oraz wymagających tras postaw na Jazdę 4x4. Przygoda za kierownicą samochodu terenowego to przeżycie nie tylko dla osób aktywnych, poszukujących mocnych wrażeń, lecz także wszystkich tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego. Specjalnie przygotowany samochód terenowy pozwoli poznać, co oznacza pojęcie "Off-Road"! Chcesz spróbować czegoś zupełnie nowego? W takim razie usiądź za kierownicą Buggy i przeżyj prawdziwą motoryzacyjną przygodę. Szereg stojących przed Tobą wyzwań, którym będziesz musiał stawić czoła pod okiem doświadczonego instruktora, sprawi, że nigdy nie będziesz już tym samym kierowcą, którym byłeś dotąd. A nowo - nabyte umiejętności radzenia sobie w trudnych warunkach jazdy off-road dodadzą ci pewności siebie za kierownicą Twojego własnego samochodu.

Offroadowa jazda we dwoje

Jeśli oboje dzielicie pasję do motoryzacji, spróbujcie swoich sił w tych niezwykłych pojazdach razem! To świetna okazja, by spędzić wspólnie więcej czasu oraz razem odkrywać niesamowity świat motoryzacji. Ostra Jazda Monster Truckiem dla Dwojga to setki koni mechanicznych, które z pewnością przyprawią was o zawrót głowy! Już po krótkim szkoleniu maszyna oraz specjalnie przygotowany tor będzie do Waszej dyspozycji. Ten przejazd zapamiętacie do końca życia - niesłychane emocje na pewno przemienią się w cudowne wspomnienia. Jazda 4x4 zapewni Wam wysoki poziom adrenaliny i nieprzeciętne wrażenia. Usiądźcie za kierownicą auta terenowego i poprowadźcie je przez drogi niedostępne dla zwykłych osobówek. Dajcie ponieść się emocjom i zaszalejcie! Strome podjazdy, wertepy i nierówności terenu to jedynie część przeszkód, które na Was czekają. Umiejętnie operujcie gazem i bądźcie czujni - nigdy nie wiadomo, z czym będziecie musieli się zmierzyć! Terenowa Jazda Defenderem według nawigacji Road Book to wyjątkowa podróż! Przed Wami przepiękna i klimatyczna trasa w terenie. Zaczniecie tuż za południowo - wschodnią granicą Warszawy. Chwila na zapoznanie się z Road Bookiem oraz wnętrzem Defendera i można ruszać w drogę. Będzie dzika rzeka, widoki i mnóstwo wertepu. Jazdy samochodami terenowymi to również wyjątkowy czas, by spędzić je ze swoją pociechą. Jazda Mini Monster Truckiem to świetna zabawa dla każdego dzieciaka, nie tylko tego, które jest fanem motoryzacji! Twoja pociecha będzie mogła sprawdzić się w roli kierowcy tej niesamowitej maszyny, a Ty będziesz mógł to obserwować z miejsca pasażera.

O Off roadzie słow kilka

Offroad to jedna z dziedzin motoryzacji, która cieszy się coraz większą popularnością. Stąd też coraz więcej ciekawostek, które się pojawią. Pierwszy monster truck powstał w 1974 roku w USA, jego konstruktorem był Bob Chandler. Zbudował on na bazie Forda F-250 pojazd na kołach z maszyny rolniczej. Aby zamontować koła takich rozmiarów, musiał zrobić bardzo wysokie zawieszenie. W 1987 roku powstała organizacja, która reguluje zasady wyścigów monsterów. Nazywa się United States Hot Rod Association. Organizacja ta czuwa nad bezpieczeństwem zawodów, opracowała przepisy dotyczące wyścigów i wymogi techniczne pojazdów. Samochody Buggy zostały zaprojektowane i na początku służyły do jazdy po wydmach na plażach i pustyniach. Miały zapewnić jak najwięcej emocji oraz dostateczną wygodę podczas jazdy. Obecnie buggy są używane w różnych dyscyplinach sportu - np. w pustynnych wyścigach (typu Dakar) lub wyścigach po torze we wnętrzu budynku. Niektóre modele są zbudowane specjalnie do jazdy po zwykłej drodze. Większość rajdów off-road organizowanych w Polsce ma charakter otwarty. W Pucharze Polski OFF-ROAD PL, Poland Trophy czy Magam Trophy mogą startować amatorzy, nieposiadający licencji rajdowej.