Offroad

Pomysł na prezent poszedł na manowce? Dogoń go terenówką! Jazda 4x4 cz Terenowa Jazda Defenderem to doskonały prezent dla fana offroadu, motoryzacji, survivalu, czyli prawdziwego faceta!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 45

Z dala od miejskiego zgiełku

Masz dosyć zakorkowanych ulic, dźwięku klaksonów i obscenicznych gestów ze strony innych uczestników ruchu, które zdarza ci się oglądać? Codzienny dojazd do pracy wiąże się ze stresem i nerwami, które towarzyszą ci potem przez resztę dnia? A może chciałbyś opanować nowe umiejętności lub przetestować możliwości, których Twoje auto na co dzień Ci nie oferuje? Postaw na jazdę po bezdrożach, a nie będziesz musiał przejmować się żadną z powyższych rzeczy. Pozostaniesz tylko Ty i Twoje 4x4, z którym będziesz musiał nauczyć się współpracować jak jeden dobrze naoliwiony mechanizm.

Offroadowa przygoda

Jeśli nie przeraża cię zapadanie się w błocie i nie boisz się ubrudzić, jazda 4x4 jest dla ciebie. Szereg stojących przed Tobą wyzwań, którym będziesz musiał stawić czoła pod okiem doświadczonego instruktora, sprawi że nigdy nie będziesz już tym samym kierowcą, którym byłeś dotąd. A nowo-nabyte umiejętności radzenia sobie w trudnych warunkach jazdy off-road dodadzą ci pewności siebie za kierownicą Twojego własnego samochodu. Albo podczas dalekiej podróży po którymś z kontynentów, do której być może zainspiruje cię ta terenowa przygoda. Nie bój się utkwienia w błocie, kierowcy, którzy będą ci towarzyszyć z pewnością nie skorzystają z repertuaru ulicznych gestów.Zamiast tego pomogą ci wrócić na trasę i cieszyć się z jazdy po wyznaczonym torze lub na łonie natury. Ale uwaga! Po tym doświadczeniu możesz nie zechcieć wracać do jazdy po ulicach miasta. Nie tylko Ty możesz poczuć moc emocji, przeżyj te chwilę z młodszym pokoleniem i sprezentuj dziecku jazdę mini monster trackiem dobra zababwa  gwarantowana! 

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.