(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Z Okazji Jubileuszu"

0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Z Okazji Jubileuszu"


1100+ przeżyć, 160+ miast
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Z Okazji Jubileuszu"

Pracujesz w firmie, w której jesteś osobą cenioną? Dobrze się tutaj czujesz i jako pracownik nie zamieniłbyś tej pracy na żadną inną? Nawet nie pamiętasz, który to już rok upływa w dobrej i pogodnej atmosferze? Na szczęście Twoi współpracownicy i szef pamiętali. Pakiet Przeżyć “Z Okazji Jubileuszu” to wyjątkowe podziękowanie za Twój wkład w rozwój firmy, sumienne podejście do obowiązków oraz lojalność. Jesteś osobą pomocną, którą wszyscy cenią i nie wyobrażają sobie pracy bez Ciebie! W ramach wdzięczności, wybierz przeżycie, które zrealizujesz korzystając z wyjątkowego pakietu. Odprężający masaż, niezwykła kolacja, a może coś bardziej ekstremalnego? Zdecyduj na co masz ochotę i zrelaksuj się - to w końcu Twój jubileusz! Poczuj się wyjątkowo - jesteś dobrym i cenionym pracownikiem, a wdzięczność współpracowników jest tego najlepszym dowodem. Przyjmij gratulacje i ciesz się chwilą relaksu!

Pakiet Przeżyć "Z Okazji Jubileuszu" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć “Z Okazji Jubileuszu” to zbiór najlepszych prezentów, z różnych kategorii. Osoba obdarowana wybiera jedno, które zrealizuje.

Ile przeżyć znajduje się w pakiecie?
W pakiecie znajduje się ponad 1100 unikalnych przeżyć, dostępnych na terenie całej Polski. Znajdują się tu atrakcje dla jednej, dwóch lub więcej osób.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Z Okazji Jubileuszu" - Pakiet na prezent

Każdy pracodawca, manager oraz kierownik wie, że dobry pracownik to lojalny pracownik. Prezenty dla pracowników mogą przybrać szczególną formę i być wyrazem wdzięczności za sumienną pracę i zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Szczególnie, jeśli pracownik jest związany dość długo z firmą. Pakiet Przeżyć "Z Okazji Jubileuszu" to wyjątkowa forma podarunku i szczególny sposób na podziękowanie dobremu pracownikowi. W pakiecie znajduje się kilkaset unikalnych atrakcji, spośród których osoba obdarowana wybierze to, które chce zrealizować. Przeżycia są dostępne na terenie całego kraju i podzielone na wiele różnych kategorii, co czyni upominek dla pracownika uniwersalnym. Jubileusz to dobra okazja, by pomóc pracownikowi rozwijać jego pasje, spełniać marzenia, czy też zwyczajnie się odprężyć. Dodatkowo, pozytywne uczucia, wywołane przez prezent, zostaną kilkukrotnie przeniesione na firmę, dzięki której ich doświadczył. W momencie wręczenia podarunku, podczas rezerwacji terminu i oczekiwania na przeżycie, a także w trakcie jego realizacji i wspominania, już po odbytej przygodzie. Pozytywne skojarzenia to świetny sposób na emocjonalne przywiązanie do firmy, które przykłada się do poczucia przynależności. Wpływa to na motywację i zaangażowanie w powierzone obowiązki. Jubileusz to ważne wydarzenie dla każdego pracownika - niezależnie od tego, która to rocznica podjęcia pracy. Warto wybrać oryginalny i elegancki prezent dla pracownika!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

1100+ przeżyć, 160+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od prezentu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 858
Wyświetlono 24 z 858