Paintball i Laser Tag

Strzelanie kulkami z farbą to nietypowy pomysł na prezent dla faceta, który z pewnością dostarczy mnóstwo frajdy. Dla paintballu tradycyjnego z farbą istnieje fantastyczna alternatywa- laser tag, czyli paintball laserowy. Nie ma farby, ale emocje pozostają na tym samym poziomie- do tego rozrywka jest dostępna cały rok!
Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 65
60 z 65

Rozgrywka paintballa dla twojej paczki

Poszukujesz prezentu, z którego będziesz mógł skorzystać wraz z przyjaciółmi? A może szukasz sposobu na rozwiązanie konfliktu bez konieczności prowadzenia wielogodzinnych rozmów? Zbierz ekipę i ruszajcie w teren! Włóżcie uniformy i przywdziejcie barwy wojenne. Czeka was w końcu starcie, z którego tylko jedno z was może wyjść zwycięsko. Przekonaj się czy zdołasz pokonać rywali i jako ostatni zejść z placu boju. A może okażesz się najsłabszym ogniwem? Istnieje tylko jeden sposób, by się o tym przekonać. Opracuj strategię, a potem chwyć marker i ruszaj do boju!

Wypróbuj laser tag

Znudził Cię klasyczny paintball lub masz dosyć siniaków, jakie Ci po nim pozostają? Wypróbuj laser tag! Ta nowa forma gry strategicznej, przypomina co prawda paintball, ale nie stosuje się w niej kul z kolorową farbą. Dzięki temu gra jest bezpieczna nawet dla dzieci. Specjalna kamizelka zajmie się liczeniem trafień ze strony rywali. Ty zaś skupisz się na tym, by jak najrzadziej do nich dochodziło. Namierzaj przeciwników i trafiaj w nich wiązką lasera. Znasz słynne blastery – broń szturmowców z Gwiezdnych Wojen? Wyobraź sobie, że posługujesz się jednym z nich. Wciel się w Hana Solo lub Luke'a Skywalkera i wyeliminuj rywali stojących na drodze do twojego celu. Niech Moc będzie z Tobą!
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.