Na Święta dla Kolegi

Wigilia w gronie przyjaciół lub współpracowników to piękna tradycja, która pozwala dzielić się magią świąt nie tylko z rodziną. Czy masz już prezent dla swojego kolegi? Podziękuj mu za wszystkie wspólne chwile i pomoc w niejednej sytuacji kryzysowej. Twój kumpel zasługuje na potężną dawkę emocji, które znajdzie pod choinką!
Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 383
60 z 383

Święta Bożego Narodzenia to świetna okazja do wręczenia najlepszemu koledze prezentu. Kto, jak nie on, zbudował z Tobą tyle wspomnień? Odwdzięcz się tym samym i podaruj mu przeżycie, które zagwarantuje mu wspaniałe wspomnienia! Skok na bungee, jazda sportowym autem, a może kurs sztuk walki? Podarunki w formie przeżyć to doskonały wybór na świąteczny upominek dla faceta bez względu na wiek i hobby. Wybierz voucher, który w tym roku trafi pod choinkę Twojego kolegi!

Super pomysłem na gwiazdkowy upominek dla kolegi są te, które wyzwolą w nim dużą dawkę adrenaliny i euforii. Ekstremalne prezenty to sposób na podarowanie emocji, które dotychczas razem oglądaliście na ulubionych filmach akcji. Równie dobrze możesz podarować mu prezent dla dwojga, z którego skorzystacie razem, tworząc nowe wspomnienia. Tylko wyobraź sobie wspólną jazdę czołgiem albo strzelanie z kałasznikowa! Jeśli Twój kolega nie przepada za adrenaliną, postaw na upominek pełen radości i przyjemności, jak np. degustacja piwa, czy przygoda w wirtualnej rzeczywistości.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.