(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Prezent na Urodziny dla Chłopaka

Dzień urodzin to dla każdego ważny dzień w roku. Jeśli zastanawiasz się, co podarować chłopakowi przy tej okazji, zdecyduj się na niebanalny pomysł. Kup Voucher na przeżycie, który pozwoli mu doświadczyć czegoś niezapomnianego. Taki prezent dla chłopaka na urodziny to doskonałe rozwiązanie, niezależnie od tego, w jakim solenizant jest wieku.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1609
Wyświetlono 60 z 1609

Co kupić chłopakowi na urodziny? Wszystko zależy od jego pasji i preferencji. Podaruj mu więc coś, co wywoła uśmiech na jego twarzy i zapisze się w jego pamięci na lata. Wśród Voucherów na przeżycia znajdziesz coś m.in. dla fanów motoryzacji, ekstremalnych aktywności czy nietypowych rozwiązań.

Prezent na urodziny dla miłośnika motoryzacji

Prezenty dla chłopaka na urodziny muszą odpowiadać jego pasjom. Solenizant interesuje się samochodami? Zafunduj mu przejazd luksusowym Lamborghini – dzięki takiej atrakcji poczuje się naprawdę doceniony. A może chłopak preferuje dawne modele aut? W tym przypadku świetnym pomysłem będzie wybór zabytkowego Forda Mustanga – przejazd nim będzie stanowił powrót do przeszłości. Z kolei dobry prezent na urodziny dla faceta, który lubi łączyć jazdę z dużą dawką adrenaliny, to voucher na Offroad lub Monster Trucki. Ekscytujące emocje w pakiecie!

Oryginalny prezent dla chłopaka na urodziny – co warto kupić?

Jeśli rozglądasz się za ciekawym upominkiem dla swojego faceta, zrezygnuj z banalnych rozwiązań. Przykładowo zamiast wręczać mu butelkę jego ulubionego alkoholu, podaruj mu Voucher, który pozwoli mu wybrać się na profesjonalną degustację, np. whisky, wina czy piwa – w zależności od jego upodobań. Atrakcja na pewno zostanie przez niego zapamiętana. A co jeśli chłopak jest książkowym molem? Tutaj również możesz postawić na nietypowe rozwiązanie. Podaruj mu wyjątkową, spersonalizowaną książkę w jego ulubionym gatunku, w której to on jest głównym bohaterem! Taki prezent urodzinowy dla chłopaka jest nie tylko oryginalny i zaskakujący, lecz także stanowi świetną pamiątkę na wiele lat. Zastanawiasz się, co można kupić chłopakowi na urodziny, aby jeszcze bardziej go zaskoczyć? Podaruj mu przygodę w wirtualnej rzeczywistości w salonie gier VR. To prawdziwa gratka zwłaszcza dla miłośników nowych technologii.

Jeszcze więcej wrażeń, czyli prezent na urodziny dla faceta, który kocha adrenalinę

Mocne wrażenia i ekstremalne doświadczenia to coś, czego nie zapomina się przez długie lata. Takie rozwiązanie stanowi więc idealny prezent na 18. urodziny dla chłopaka (albo też inną okrągłą rocznicę narodzin) – oczywiście o ile solenizant lubi takie doświadczenia. Możesz podarować mu np. lot paralotnią, skok ze spadochronem czy… strzał z ludzkiej procy. Ciekawa niespodzianka dla faceta na urodziny to ponadto szkolenie z survivalu. Taka przygoda pozwoli mu przekraczać własne granice, a także zdobyć przydatne umiejętności.