(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery na Walk In The Sky®

Najwyższy poziom adrenaliny, ryzyka i zabawy w jednym miejscu? Walk In The Sky to rewolucyjny sposób na zdobycie doświadczenia w sporcie ekstremalnym, który podbija serca tysięcy ludzi na całym świecie. Czym jest? Ta zabawa polega na zejściu po pionowej ścianie budynku. Brzmi prosto? Nic bardziej mylnego!

Szukaj po kategorii

Spacer w chmurach

Uwielbiasz wyzwania i ekstremalne przeżycia? Chętnie próbujesz każdej nowości, o jakiej usłyszysz? Nie boisz się wysokości, a nawet jeśli jest inaczej, wytrwale stawiasz czoła swoim lękom? Mamy coś specjalnie dla Ciebie. Walk In The Sky to atrakcja, której nikt dotąd w Polsce nie oferował. Oto ostateczny sprawdzian odwagi i hartu ducha. Zafunduj sobie lub bliskiej Ci osobie dawkę naprawdę silnych emocji i satysfakcji ze zmierzenia się z niecodziennym wyzwaniem. Spacer w chmurach to łagodne określenie tego, czego będziesz miał okazję doświadczyć. Ale w jednym aspekcie wyjątkowo trafne. Euforia, którą poczujesz po fakcie, naprawdę sięgnie nieba! Nie wahaj się więc dłużej, włóż kombinezon i rękawice, umocuj liny i ruszaj ku przepaści. No, może niedosłownej. Spacerować będziesz bowiem po ścianie... prawie czterdziestometrowego budynku. Odległość od dachu ku ulicy odmierzać będzie ogromna miarka, a na dole czekać będą Twoi bliscy i znajomi. Podczas spaceru pozostaniesz jednak sam na sam ze swoimi lękami. Ciało wyrażać będzie niemy protest wobec nienaturalnej pozycji. Ale z chwilą postawienia pierwszego kroku nie będzie już odwrotu. Czy znajdziesz w sobie dość odwagi, by podjąć wyzwanie? A może poddasz testowi kogoś ze swoich bliskich lub Twojego ukochanego i przekonasz się, ile warte są jego słowa?

 

Prezent dla Ciebie i Twoich znajomych

Walk In The Sky to świetny sposób na zmierzenie się z własnymi lękami, jak i doskonały wybór na prezent urodzinowy dla każdego, kto lubi podejmować wyzwania. Voucher na Walk In The Sky sprawdzi się zarówno w roli prezentu dla kolegi, jak i ekstremalnego prezentu dla męża. Brak specjalnych wymagań i ograniczeń sprawia, że z tej rozrywki może skorzystać praktycznie każdy, kto cieszy się dobrym stanem zdrowia i ukończył 13 lat. Dzięki temu voucher na tę atrakcję może stać się wymarzonym podarunkiem dla taty, jak i mega fajnym prezentem dla nastolatka. Wielkim atutem Walk In The Sky jest możliwość wybrania lokalizacji spośród dwóch dużych miast - Warszawy i Łodzi. Dzięki temu skorzystanie z prezentu nie będzie kłopotliwe. Na spacer w chmurach warto dojechać nawet kilkaset kilometrów, a dzięki możliwości wyboru lokalizacji, obdarowany będzie mógł połączyć zabawę ze zwiedzaniem lub wyjazdem służbowym. Podczas zakupu prezentu dla znajomych warto postawić na opcję Walk In The Sky z Filmowaniem. Nagranie z zejścia z wieżowca stanie się nie tylko wspaniałą pamiątką na całe życie, ale również świetną okazją do spotkań z przyjaciółmi i dzielenia się wrażeniami! W końcu warto pochwalić się tak dużym osiągnięciem, jak przełamanie lęku wysokości i zejście z prawie czterdziestometrowego budynku!

 

Podziel się emocjami z ukochaną osobą

Na samą myśl o zejściu po fasadzie wieżowca czujesz podekscytowanie? Pragniesz poczuć się jak Spider-Man i wiesz, że dzięki Walk In The Sky spełnisz swoje marzenie? Podziel się potężną dawką emocji z ukochaną osobą i zaproś ją na wspólne przełamanie swoich granic i lęków! Zapomnij o materialnych prezentach z okazji walentynek i podaruj swojej dziewczynie voucher na zejście z wieżowca, z którego wspólnie skorzystacie na wiosnę. Walk In The Sky dla Dwojga to także świetny pomysł na prezent dla przyjaciela lub brata, o ile wierzysz, że odważą się stanąć twarzą do ziemi i pokonać trasę w dół budynku. Wspólne wyzwania i chwile pełne emocji to doskonale spędzony czas z każdą bliską Ci osobą! A jeśli kolega okaże się nie być takim śmiałkiem, za jakiego go wziąłeś, prezent zawsze można wymienić na coś innego. Ale czy warto rezygnować z tak świetnego przeżycia? W końcu we dwoje raźniej stanąć twarzą w twarz z lękiem! Co więcej, voucher na tę rozrywkę dla dwojga to niezwykle oryginalny pomysł na podarunek ślubny lub pary znajomych. Wyobraź sobie, w jakie zaskoczenie wprawisz bliskich, kiedy postawisz ich przed wyzwaniem, będącym tak wspaniałą formą rozrywki! W końcu każda dawka potężnych emocji to dobry pretekst do tworzenia unikalnych wspomnień z ukochaną osobą. Czy może być coś bardziej romantycznego od wspólnego zmierzenia się ze słabościami i przeżycia ekstremalnej przygody we dwoje? Oczywiście, że tak – zrobienie tego przed kamerą! Walk In The Sky dla Dwojga z Filmowaniem to jeszcze więcej emocji, które zostaną z Wami do końca życia. Będziecie mogli wracać do wspomnień w dowolnym momencie, a wspólne oglądanie stanie się fajną tradycją celebrowania związku np. w dniu rocznicy ślubu, czy podczas wakacji. Podaruj drugiej połówce ekstremalny prezent i przeżyjcie razem chwile pełne adrenaliny!