Walk In The Sky®

Najwyższy poziom adrenaliny, ryzyka i zabawy w jednym miejscu? Walk In The Sky to rewolucyjny sposób na zdobycie doświadczenia w sporcie ekstremalnym, który podbija serca tysięcy ludzi na całym świecie. Czym jest? Ta zabawa polega na zejściu po elewacji budynku. Brzmi prosto? Nic bardziej mylnego!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 4

Spacer w chmurach

Uwielbiasz wyzwania i ekstremalne przeżycia? Chętnie próbujesz każdej nowości, o jakiej usłyszysz? Nie boisz się wysokości, a nawet jeśli jest inaczej, wytrwale stawiasz czoła swoim lękom? Mamy coś specjalnie dla Ciebie. Walk in the sky to atrakcja, której nikt dotąd w Polsce nie oferował. Oto ostateczny sprawdzian odwagi i hartu ducha. Zafunduj sobie lub bliskiej Ci osobie dawkę naprawdę silnych emocji i satysfakcji ze zmierzenia się z niecodziennym wyzwaniem.

Przetestuj hart ducha

Spacer w chmurach to łagodne określenie tego, czego będziesz miał okazję doświadczyć. Ale w jednym aspekcie wyjątkowo trafne. Euforia, którą poczujesz po fakcie naprawdę sięgnie nieba. Nie wahaj się więc dłużej, włóż kombinezon i rękawice, umocuj liny i ruszaj ku przepaści. No, może nie dosłownej. Spacerować będziesz bowiem po ścianie... prawie czterdziestometrowego budynku. Odległość od dachu ku ulicy odmierzać będzie ogromna miarka, a na dole czekać będą Twoi bliscy i znajomi. Podczas spaceru pozostaniesz jednak sam na sam ze swoimi lękami. Ciało wyrażać będzie niemy protest wobec nienaturalnej pozycji. Ale z chwilą postawienia pierwszego kroku nie będzie już odwrotu. Czy znajdziesz w sobie dość odwagi, by podjąć wyzwanie? A może poddasz testowi kogoś ze swoich bliskich lub twojego ukochanego i przekonasz się ile warte są jego słowa?

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.