Wynajem

Luksusowe pojazdy, legendarne marki i prędkość nieosiągalna dla zwykłych aut. Nazwy znane dotychczas tylko z telewizji i prasy. Chciałbyś spróbować swoich sił na torze czy jeździć ulicami miasta? Wybór należy do Ciebie! Spełnij swoje marzenia i ruszaj ku własnej przygodzie!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 10

Wybierz miejsce i ciesz się jazdą luksusowym samochodem!

Chciałbyś wypróbować możliwości pojazdu w miejskiej dżungli czy wolisz “wdepnąć gaz do dechy” i spróbować swoich sił na torze? Zdecyduj i baw się dobrze, poznając możliwości i właściwości pojazdów klasy Premium. Spełniaj swoje marzenia, korzystając z tego wyjątkowego przeżycia, które dostarcza masę radości i uśmiechu. Idealny pomysł na prezent dla każdego fana motoryzacji i nie tylko. Niezależnie od płci czy wieku możesz rozkoszować się jazdą “samochodem marzeń”! Gwarantujemy, że znajdziesz tu auto, które będzie dla Ciebie wyjątkowo atrakcyjne i pozwoli z radością odbyć przejażdżkę!

Nie tylko auta!

Samochody to nie Twoja bajka? Wypróbuj przejażdżki wspaniałymi motocyklami! Chciałbyś po prostu “się przejechać”? A może pragniesz wybrać się na prawdziwą, motocyklową wyprawę? Twój wybór! Emocje towarzyszące swobodnej jeździe sprawiają, że to doskonały upominek dla kobiet i mężczyzn, których pasją są “dwukołowce”. Harley-Davidson? A może turystyczny skuter, przystosowany do zwiedzania? Niezależnie od tego co postanowisz, szykuj się na niezapomniane przeżycia i już teraz pomyśl, kto ucieszyłby się z takiego podarunku! Bliska Ci osoba to fan motoryzacji, ale nie wiesz czym najchętniej by pojeździł? Pakiet Potęga Motoryzacji lub Pakiet Świat Motoryzacji to idealna opcja, aby wybrać marzenie, które zrealizuje!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.