Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pakiet Przeżyć "Wyzwanie"

0.0 0 Opinii

Pakiet Przeżyć "Wyzwanie"


380+ przeżyć, 100+ miast
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Pakiet Przeżyć "Wyzwanie"

Jesteś osobą, która nie znosi nudy i monotonii? Uwielbiasz nowe przygody, z adrenaliną jesteś na Ty, a emocje to Twój żywioł? Pakiet Przeżyć Wyzwanie to odpowiedź na Twoje potrzeby! Znajdziesz tu niezwykłe atrakcje i niecodzienne przeżycia, które zaskoczą nawet Ciebie. Nietuzinkowe przyjemności czekają na terenie całej Polski - przejażdżki super autami, pełne adrenaliny powietrzne przygody, emocjonujące wodne zabawy i wiele innych przeżyć, do których trzeba odwagi i stalowych nerwów. Oczywiście znajdują się tu też nieco spokojniejsze wydarzenia i kulinarne przygody - wszystko po to, aby każdy znalazł tu przygodę na miarę swoich oczekiwań. Czekają również niezwykłe atrakcje dla par i przyjaciół... To co, podejmujesz wyzwanie?

Pakiet Przeżyć "Wyzwanie" - informacje

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów, dopasowanych według kategorii. Osoba obdarowana decyduje, jakie przeżycie chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 370 przeżyć, które można zrealizować na terenie całej Polski.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć "Wyzwanie" - Pakiet na prezent

Szukasz oryginalnego prezentu dla niej lub dla niego, ale nie do końca wiesz, na co się zdecydować? Boisz się, że Twój prezent będzie nieudany? Postaw na Pakiet Przeżyć Wyzwanie, czyli zbiór najlepszych prezentów z różnych kategorii, spośród których osoba obdarowana wybierze jedno, które zrealizuje. W ten sposób wręczasz przyjacielowi lub przyjaciółce gwarancję zadowolenia i spełnienie marzeń - w końcu to bliska Ci osoba zdecyduje, z jakiej atrakcji chce skorzystać! Pakiet Przezyć pasuje na każdą okazję - urodziny, rocznicę ślubu, Dzień Chłopaka lub święta Bożego Narodzenia. Wybierz emocjonujący podarunek, podaruj go bliskiej osobie i ciesz się tym, że pomogłeś spełnić jej lub jego marzenia! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

380+ przeżyć, 100+ miast

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

W zależności od wybranego prezentu.

Uczestnicy

1-2 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację niektórych atrakcji.

Ważne informacje

Szczegóły dotyczące poszczególnych przeżyć dostępne są podczas rezerwacji. Lista przeżyć dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji. Osoba obdarowana wybiera z Pakietu jedno przeżycie, z którego skorzysta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 352
Wyświetlono 24 z 352

Zobacz inne propozycje