Ekstremalne Prezenty

Pomysł na prezent nie przychodzi Ci do głowy? Myślisz, że osoba, którą chcesz obdarować widziała już wszystko? Prezent dla wymagającej osoby to nie lada wyzwanie, ale mamy dla Ciebie inspirację. Podaruj ekstremalny prezent, który zapewni niezapomniane przeżycia i mnóstwo radości!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 49

Ekstremalne prezenty dla miłośników mocnych wrażeń
Wiemy, że są wśród nas tacy, którzy spokój cenią jedynie jako kontrast do ekstremalnych wrażeń. Na przykład wówczas, gdy stoją na szczycie i napawają się roztaczającym się wokół zapierającym dech w piersiach widokiem. Z tym góra, którą zdobyli jest jednym z kilku najwyższych szczytów świata... Albo wówczas gdy łapią oddech po przebiegnięciu maratonu. Innymi słowy, spokój i komfort nie leżą w ich naturze. Wyjątkowy Prezent ceni, a niejednokrotnie także podziela zew przygody i pociąg do silnych wrażeń. Dlatego przygotowaliśmy dla was zestawienie naszych najbardziej ekstremalnych prezentów. Możesz podjąć stojące za nimi wyzwanie lub skorzystać z nich w chwili wolnej od bicia życiowych rekordów.

Dawka adrenaliny dostosowana do twoich potrzeb
Jeśli nie należysz do elitarnego grona największych śmiałków i poszukiwaczy przygód, nie przejmuj się. Ty także znajdziesz prezent, który zmrozi krew w twoich żyłach lub na chwilę pozbawi cię tchu. Dostosuj dawkę adrenaliny do swoich potrzeb! Możesz sprzeniewierzyć się prawom grawitacji w tunelu aerodynamicznym albo wprost przeciwnie - poddać się im podczas skoku na linie. Chcesz połączyć swoją ekstremalną przygodę z niesamowitymi widokami? Wznieś się w przestworza dzięki paralotni lub motolotni i ciesz się zapierającą dech w piersiach panoramą. Daj się wystrzelić z ludzkiej procy, znajdź w sobie odwagę do pędzenia ku ziemi z zawrotną prędkością w czasie skoku ze spadochronem lub wsiądź do kabiny monster trucka i pokonaj przeszkody stojące na twojej drodze. Zbadaj głębie jezior i mórz podczas nurkowania albo zejdź po pionowej ścianie prawie czterdziestometrowego budynku! Wybierz jedną z opcji i zafunduj sobie porządny zastrzyk adrenaliny.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.