Parki Rozrywki

Karuzele, kolejki górskie, diabelski młyn to tylko niektóre atrakcje, które czekają na nas w Wesołych Miasteczkach! Wizyta w Lunaparku to świetna zabawa dla całej rodziny! Dla spragnionych adrenaliny czeka największy Rollercoaster w Polsce, który w Legendii niejednemu napędził już strachu!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 43

Wizyta w wesołym miasteczku
Z niecierpliwością czekasz, aż do twojej miejscowości zawita objazdowe wesołe miasteczko, ale nie dzieje się to zbyt często? Poszukujesz okazji do dobrej zabawy w gronie rodziny lub przyjaciół? Chcesz podarować swoim dzieciom wyjątkowe wspomnienia? A może sam poczuć się przez chwilę jak dziecko, którym przecież nigdy do końca nie przestałeś być... Wizyta w jednym z parków rozrywki dostępnych w ofercie Wyjątkowego Prezentu to odpowiedź, której szukasz. Kolejne pytanie brzmi: gdzie możesz znaleźć najbliższy?

Najlepsze polskie parki rozrywki
Wybierz się w podróż i spędź dzień pełen wrażeń. Najpopularniejsze polskie parki rozrywki czekają na ciebie i twoich bliskich. Śląskie zoo i Legendia, Małopolska Energylandia i Park Ogrodzieniec, Farma Iluzji w Trojanowie czy poznańskie Termy Maltańskie, stworzone dla amatorów wodnego szaleństwa. Wybierz Legendię, by przetestować największy w Polsce rollercoaster lub poddaj testowi swoje zmysły na Farmie Iluzji. Przekonaj się jak dobrze poradzą sobie z oceną rzeczywistości, która na pierwszy rzut oka stanęła na głowie! A może wolisz dać się ponieść klimatowi minionych dziejów? Wybierz się na architektoniczną wycieczkę po kraju w Parku Miniatur w Podzamczu. Albo wejdź do Domu Strachów i Legend! Nie czekaj! Przeżyj przygodę w amerykańskim stylu w polskich wesołych miasteczkach.
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.