(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Vouchery do Parków Rozrywki

Dla spragnionych mocnych wrażeń, łaknących niezapomnianej przygody oraz dla tych, którzy marzą o ogromnej dawce dobrej zabawy...Parki Rozrywki to idealny wybór! Podaruj niezapomniany prezent i spędź wyjątkowy czas samemu, we dwoje lub z rodziną! Ruszaj do wesołego miasteczka!

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 66
Wyświetlono 60 z 66

Wizyta w wesołym miasteczku

Z niecierpliwością czekasz, aż do twojej miejscowości zawita objazdowe wesołe miasteczko, ale nie dzieje się to zbyt często? Poszukujesz okazji do dobrej zabawy w gronie rodziny lub przyjaciół? Chcesz podarować swoim dzieciom wyjątkowe wspomnienia? A może sam poczuć się przez chwilę jak dziecko, którym przecież nigdy do końca nie przestałeś być... Wizyta w jednym z parków rozrywki dostępnych w ofercie Wyjątkowego Prezentu to odpowiedź, której szukasz. Kolejne pytanie brzmi: gdzie możesz znaleźć najbliższy?


Wodne szaleństwo

Woda to cudowny sposób na spędzenie wolnego czasu. Samemu, ze znajomymi, albo z całą rodziną – to zawsze gwarancja wyjątkowej zabawy. Wodna Zabawa w Termach Maltańskich to idealny wybór dla tych, którzy po intensywnym pływaniu lubią odpocząć w wodzie. Kiedy będziesz mieć dosyć walki z czasem na basenie olimpijskim, możesz udać się do strefy zielonej, gdzie wypoczniesz w jednym z 2 basenów solankowych z wodą geotermalną. A może należysz do ludzi, dla których samo pływanie to za mało? W takim wypadku czeka na Ciebie ścianka wspinaczkowa. Wodna Zabawa w Termach Maltańskich to zabawa zarówno dla fanów wysiłku fizycznego, jak i wodnego relaksu. Całodzienne Szaleństwo w Aquaparku Fala to doskonała opcja dla wielkich rodzin bądź dużej paczki znajomych, albowiem jest tam mnóstwo atrakcji, więc każdy znajdzie coś dla siebie! Zjeżdżalnie, basen solankowy, całoroczny basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą to tylko niektóre z nich! Dodatkowo w strefie zewnętrznej: siłownia, plac zabaw, boiska do siatkówki i badmintona oraz stoły do ping-ponga, a także Plaża dla Naturystów! Całodzienna Zabawa w Termach Potok dla Rodziny to idealny prezent, który możecie uwzględnić przy okazji Waszego górskiego wypadu. Kompleks znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie gór zdecydowanie wypełni Wasz pobyt pozytywnymi emocjami. Strefa basenowa obejmująca 10 niecek jest na tyle różnorodna, że żadne z Was nie będzie się nudzić. Wodne szaleństwo jest idealne i dla tych młodszych, jak i dla tych nieco starszych! Dlatego świetna zabawa nie ominie nikogo.


Rodzinna zabawa

Chwile spędzone razem z całą rodziną są niewątpliwie bardzo cenne oraz wyjątkowe. W zabieganej codzienności warto od czasu do czasu znaleźć trochę wolnego czasu i wspólnie wybrać się na rodzinną przygodę. Rodzinna Przygoda w Śląskim ZOO to fantastyczny pomysł na dzień pełen wrażeń! Bliskość egzotycznych, pięknych zwierząt wzbudzi w Was wielkie emocje! Poznajcie dziesiątki wyjątkowych okazów i nauczcie się o ich zwyczajach! Dzień w Śląskim ZOO pozwoli Wam zjednoczyć się z naturą! Szalona Przygoda w Parku Trampolin dla Rodziny to niezwykły prezent, który zapewni dużą dawkę zabawy oraz śmiechu. Zorganizujcie zawody, które z Was skoczy najwyżej, zmierzcie się z torem Ninja, który został przygotowany z myślą o najlepszych zawodnikach i spędźcie wspólnie te niezapomniane chwile. Zabawa dla młodszych i starszych, małych i większych. Kilka godzin zabawy, śmiechu oraz wyjątkowego przeżycia.


Najlepsze parki rozrywki

Dla spragnionych mocnych wrażeń, łaknących niezapomnianej przygody oraz dla tych, którzy marzą o ogromnej dawce dobrej zabawy, parki rozrywki to idealny wybór! Rodzinna Zabawa na Farmie Iluzji to niesamowity park rozrywki, który sprawi, że znów zaczniecie wierzyć w magię. Przekonajcie się, ile radości daje wspólne oglądanie pieczołowicie przygotowanych, interaktywnych eksponatów manipulujących Wasze zmysły. Po doświadczeniu niemożliwego udajcie się, aby skorzystać z kolejnych przyjemności, które poza umysłem zaangażują również Wasze ciało. Będziecie mieli możliwość przetestowania licznych placów zabaw oraz masę innych, niebanalnych atrakcji. Przygoda w Parku Ogrodzieniec to również świetny wybór! Park Miniatur przedstawia cały region w skali 1:25, Dom Strachów i Legend przyprawi Was o ciarki na plecach, a Park Doświadczeń Fizycznych jest wyposażony w aż 35 urządzeń. Oprócz tych atrakcji czeka jeszcze ogromny Park Rozrywki, a to wszystko w jednym miejscu! A dla tych, którzy są spragnieni dużej dawki adrenaliny, najlepszym wyborem będzie Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia! Dziesiątki atrakcji, które tam na Ciebie czekają, nie tylko skutecznie wypełnią Twój czas, ale i zadbają o Twój dobry humor - z takiego miejsca nikt nie może wyjść niezadowolony! Skorzystaj z odjazdowych rollercoasterów, bądź świadkiem jedynych w swoim rodzaju pokazów, wejdź do strefy wodnej zabawy - od Ciebie zależy rozkład jazdy na ten wyjątkowy dzień!