Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Najpopularniejsze w Biznesie

Poniżej przedstawiamy Państwu listę 30 prezentów, które w ostatnim roku najczęściej wybierane były przez naszych klientów biznesowych. Jeżeli szukasz Wyjątkowego Prezentu dla Firm, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Poniżej prezentujemy gotowe rozwiązania, które zachwycały naszych klientów w zeszłym roku. Potrzebujesz dodatkowych informacji o prezencie, planujesz zorganizować event dla pracowników lub szukasz spersonalizowanych prezentów? Zajrzyj na stronę Wyjątkowy Prezent dla Firm i poznaj nasze wspaniałę, biznesowe propozycje! 

 

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 14

Prezent biznesowy - dobra praktyka

Tak jak przy wręczaniu każdego prezentu, również podczas obdarowywania podarunkiem biznesowym należy zwrócić uwagę na kilka kwestii. Najlepiej, gdy doprowadzimy do sytuacji, w której najpierw poznamy daną osobę - dużo łatwiej wtedy wybrać podarunek np. pod kątem zainteresowań, pasji lub marzeń. Bardzo ważną rzeczą, o której łatwo zapomnieć, jest tzw. zachowanie umiaru. Nie możemy wybrać prezentu, który byłby za drogi lub za tani - skrajność w którąkolwiek ze stron nie doprowadzi do niczego dobrego. Upominek biznesowy, który kosztował za dużo, prawdopodobnie wywoła zakłopotanie, a w skrajnych przypadkach może zostać potraktowany jako próba przekupstwa. W przypadku wybrania za drogiego prezentu dla pracownika - będzie to przejaw faworyzowania jednego z nich. Co ważne, prezent często wywołuje u ludzi chęć "odwdzięczenia się", a więc za drogi prezent może wprawić w zakłopotanie osoby, których zwyczajnie nie stać na drogie prezenty bądź nie uznają obdarowywania drogimi upominkami. W drugą stronę - jeśli prezent będzie za mało wartościowy, istnieje ryzyko, że osoba obdarowana uzna, iż ją lekceważymy bądź - co gorsza - próbujemy z niej kpić. Oprócz ceny, należy pod uwagę wziąć również wizerunek i dobre imię naszej firmy. Jeżeli szukasz idealnego prezentu, który zostanie spersonalizowany według Twoich potrzeb, to zajrzyj na stronę Wyjątkowy Prezent dla Firm i skonsultuj swoje pomysły z ekspertami ds. marzeń, przeżyć i obdarowywania. Nasz Dział B2B chętnie rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i pomoże wybrać idealny podarunek - zarówno dla pracownika, partnera biznesowego, jak i dla współpracownika. Dobre “obrandowanie” prezentu, pomoże Twojej firmie już zawsze być kojarzonym ze spełnionym marzeniem - ma to znakomity wpływ na dalszą lub przyszłą współpracę.

Jaki prezent dla pracownika wybrać?

Prezent dla pracowników może pełnić wiele funkcji na raz - być motywacją, wynagrodzeniem za ciężką pracę oraz wyjątkową formą docenienia np. poświęcenia włożonego w projekt lub dodatkowej pracy. Przy wyborze warto kierować się zainteresowaniami, pasjami, czy marzeniami pracownika. Jednak nie zawsze jest to możliwe - szczególnie, gdy pracujemy w większej liczbie osób bądź po prostu nie znamy "lepiej" danej osoby. Na ratunek przychodzą wtedy uniwersalne podarunki, które pasują zawsze i dla każdego. Mowa tu o Pakietach Prezentowych oraz Kartach Podarunkowych. Pakiety Prezentowe, nazywane Pakietami Przeżyć, to wygodna i elegancka forma prezentu - sprawdza się w roli upominku biznesowego na niemal każdym poziomie relacji. Wyjątkowy zbiór prezentów, którego ideą są marzenia, pozwala na przeżycie wybranej (przez osobę obdarowaną) atrakcji. Przeżycia, dostępne w pakietach, podzielone są na różne kategorie, by jeszcze bardziej ułatwić wybór idealnego pakietu dla współpracownika. Jeżeli potrzebujesz spersonalizowania lub większej ilości pakietów bądź potrzebujesz więcej informacji - Dział B2B służy pomocą! Karty Podarunkowe, czy jak kto woli - Gift Cardy, to także wygodna forma biznesowego podarunku. One również mogą zostać stworzone według Twoich potrzeb - zarówno jeżeli chodzi o nominał, ilość, czy ich personalizację. W łatwy sposób możesz sprawić, że prezenty biznesowe, które będziesz wręczał, będą pełne stylu i szyku, a co za tym idzie oryginalne i niepowtarzalne.

Gotowy pomysł na niezwykłą integrację firmową

Prezent w formie przeżycia to bardzo ciekawe rozwiązanie, jeżeli szukasz ciekawego podarunku dla grupy pracowników, który dodatkowo ich zintegruje, to mamy kilka naprawdę ciekawych pomysłów. Dużo pozytywnych emocji dostarczy wspólna wizyta na specjalnym torze, na którym odbywa się... Rzucanie Siekierami. Jest to ciekawy prezent świąteczny dla pracowników oraz integracja, której długo nie zapomną - w końcu... kto może się pochwalić, że szef podarował rzucanie siekierami do celu? Jest to oryginalny i niedrogi pomysł na integrację, która niesie za sobą niesamowite, pozytywne skutki.

Dlaczego wybrać Wyjątkowy Prezent dla Firm?

Prezenty w formie przeżyć to elegancka i bardzo motywująca forma prezentu - pozwala realizować pasję bądź spełniać marzenia. Właśnie dlatego jest ciekawym prezentem firmowym, czy biznesowym - pewnych rzeczy nie da się przeliczyć na pieniądze. A spełnienie czyichś marzeń, pozwoli mu już zawsze kojarzyć to radosne wydarzenie z nami. Z oferty Wyjątkowego Prezentu skorzystało już wiele znanych i renomowanych firm (tutaj znajdują się Referencje), zdając sobie sprawę, że motywacja i forma podziękowania pracownikom, buduje świetne relacje wewnątrz każdego zespołu. Poniżej znajdziesz najpopularniejsze, firmowe prezenty. To zbiór tych przeżyć, które zyskały największe uznanie w oczach przedsiębiorców, prezesów i współpracowników. Jeżeli masz dodatkowe pytania, potrzebujesz zorganizowania specjalnego, firmowego eventu lub personalizacji prezentów - odwiedź stronę Wyjątkowy Prezent dla Firm lub skontaktuj się z Działem B2B. Jeżeli potrzebujesz ciekawych podarunków “na szybko”, to zobacz, z jakich przeżyć korzystały inne firmy i wybierz e-Voucher, czyli prezent w kilka chwil! 

Najpopularniejsze prezenty w biznesie są gwarancją niezwykłch emocji!