Pakiet Przeżyć Szczecin

Pakiet Przeżyć Szczecin


Ponad 50 dostępnych prezentów!
1-2 os.

199,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199,99 zł

Szczecin - największe miasto województwa zachodniopomorskiego, w którym można się zakochać! Miasto wielu kultur i zabytków, w którym spędzony czas nigdy nie jest stracony. Wybierz dla siebie idealne przeżycie i rozkoszuj się chwilą doskonale dopasowaną do Twoich oczekiwań. Nieważne czy będzie to wspólna kolacja, czy samotny wieczór w SPA! Ważne, że wyboru dokonasz Ty! Tłem dla tego momentu będzie krajobraz Szczecina, który zostanie w Twojej pamięci na długi czas!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów na terenie Szczecina. Z całej dostępnej puli wybierasz jedno przeżycie, które chcesz zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, wybierasz jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Tam również możesz znaleźć wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów dostępnych w pakiecie.

Ile prezentów znajdziesz w Pakiecie?
Prezent obejmuje ponad 50 przeżyć na terenie Szczecina i jego okolic.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć Szczecin sprawdzi się jako:
prezent na święta Bożego Narodzenia, prezent dla niego, prezent dla mamy

Szukasz prezentu dla niej? A może znasz osobę, która wolałaby dostać niebanalny prezent, ponieważ lubi odkrywać nowe horyzonty? Mamy idealne rozwiązanie! Pakiet Przeżyć Szczecin to ponad 40 przeżyć w pięknym Szczecinie i jego okolicach, z których osoba obdarowana wybiera jedno, idealne dla siebie! Radość z możliwości wyboru będzie ogromna, więc nie zastanawiaj się dłużej! To idealny prezent dla Niego jak i dla Niej!

Dostępne Prezenty i lokalizacje.

W celu dokonania rezerwacji wybierz jeden z poniższych prezentów.

Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 50 dostępnych prezentów!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

Czas trwania jest zależny od wybranego przeżycia.

Informacje dla oglądających

Możliwość obserwowania realizacji jest zależna od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. 
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.