Pakiet Przeżyć Szczecin

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Pakiet Przeżyć Szczecin


Ponad 70 dostępnych prezentów!
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Szczecin - największe miasto województwa zachodniopomorskiego, w którym można się zakochać! Miasto wielu kultur i zabytków, w którym spędzony czas nigdy nie jest stracony. Wybierz dla siebie idealne przeżycie i rozkoszuj się chwilą doskonale dopasowaną do Twoich oczekiwań. Nieważne czy będzie to wspólna kolacja, czy samotny wieczór w SPA! Ważne, że wyboru dokonasz Ty! Tłem dla tego momentu będzie krajobraz Szczecina, który zostanie w Twojej pamięci na długi czas!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć to zbiór najlepszych prezentów na terenie Szczecina. Z całej dostępnej puli wybierasz jedno przeżycie, które chcesz zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, wybierasz jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Tam również możesz znaleźć wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów dostępnych w pakiecie.

Ile prezentów znajdziesz w Pakiecie?
Prezent obejmuje ponad 50 przeżyć na terenie Szczecina i jego okolic.

Czy lista dostępnych prezentów w Pakiecie jest niezmienna?
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.

Pakiet Przeżyć Szczecin to niebanalny prezent na urodziny. W pakiecie znajduje się ponad 40 przeżyć w pięknym Szczecinie i jego okolicach, z których osoba obdarowana wybiera jedno, idealne dla siebie! Radość z możliwości wyboru będzie ogromna, więc nie zastanawiaj się dłużej!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 70 dostępnych prezentów!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

Czas trwania jest zależny od wybranego przeżycia.

Uczestnicy

1-2 osób, w zależności od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Ważne informacje

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie. 
Lista prezentów dostępnych w Pakiecie jest cały czas aktualizowana na stronie internetowej, a aktualny wykaz widoczny jest przy składaniu rezerwacji.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Pakiety Przeżyć

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 57
Wyświetlono 24 z 57

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.