Prezent na Dzień Ojca

Każdy dzień jest dobry, aby zadbać o prezent dla taty, jednak w Dzień Ojca można pokusić się o coś specjalnego! Wszyscy wiemy jak trudno podarować coś oryginalnego mężczyźnie. Prezent dla Taty nie musi się kurzyć na półce, skoro może być niezapomnianą przygodą! Z okazji Dnia Taty, spełnij jego najskrytsze marzenia i podaruj wyjątkowe emocje, wybierając oryginalny prezent na Dzień Ojca

Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1571
Wyświetlono 60 z 1571

Wyjątkowy prezent na Dzień Ojca

Czy pamiętasz, kto naprawił huśtawkę i zbudował domek na drzewie, kiedy byłeś jeszcze mały? Kto bawił się z Tobą żołnierzykami, pomagał w lekcjach historii i kto uczył Cię prowadzić auto na pobliskim parkingu? Twój tata do bez dwóch zdań najlepszy superbohater na świecie, więc zasługuje na najlepszy prezent na Dzień Ojca! Nawet jeśli od tamtej pory zdążył przejść na emeryturę (choć jak każdy superbohater wciąż gotów jest stawić się na wezwanie), darzysz go jednakowym szacunkiem i podziwem. Jak najlepiej wyrazić je w Dniu Ojca? Wybierając wspaniałe prezenty na Dzień Ojca! Zapomnij o skarpetkach, krawatach i czekoladkach! Postaw na przeżycie, które zapewni tacie moc wrażeń i wyrazi wdzięczność w ekstremalnym stylu. Jazda czołgiem, Lot Widokowy Helikopterem, a może trening kompetencyjny FBI? Wybierz Wyjątkowy Prezent na Dzień Ojca i spraw, by Twój tata znów poczuł się jak Superman w akcji – młody, silny, a przede wszystkim potrzebny i ceniony. Zobacz, jakie prezenty na Dzień Ojca przygotowaliśmy!

Dzień Ojca w Polsce i na świecie - prezent na Dzień Ojca

W Polsce Dzień Ojca obchodzimy 23 czerwca każdego roku. To właśnie wtedy dzieci (zarówno te małe, jak i duże) składają swoim ojcom życzenia i obdarowują ich upominkami, które stanowią wyraz szacunku i wdzięczności. Popularnym zwyczajem w naszym kraju jest również wręczanie ręcznie robionych laurek przez najmłodsze dzieci, które są wzruszające jako prezent na dzień taty. W przedszkolach i szkołach organizowane są specjalne przedstawienia z okazji Dnia Taty, na które zapraszani są nie tylko ojcowie, ale całe rodziny maluchów. A jak tradycja wygląda w innych krajach? Otóż w większość państw Dzień Ojca obchodzi się w trzecią niedzielę czerwca, a prezenty dla taty są jego nieodłącznym elementem. Istnieją jednak wyjątki - w Tajlandii Dzień Ojca obchodzony jest 5 czerwca, kiedy to urodził się były król tego kraju Bhumibol Adulyadej. Również w Chinach Dzień Ojca przypada w inną porę, bo 8 sierpnia, a na Łotwie dzień ten świętuje się 14 września. Mimo że w większości krajów Dzień Ojca obchodzi się podobnie, istnieją jednak pewne różnice, choć trzeba przyznać, że prezenty na Dzień Ojca są popularne na całym świecie. Sympatyczną tradycją w Holandii jest zwyczaj podawania tacie śniadania do łóżka. Może warto się zainspirować? Taki podarunek z okazji Dnia Taty z pewnością przypadnie mu do gustu. Zaskocz swojego tatę od samego rana i przygotuj mu ulubione śniadanie - to będzie oryginalny prezent na dzień taty, który już od rana wprawi go w fantastyczny nastrój.

Dlaczego obchodzimy Dzień Ojca i jak wybrać prezent na Dzień Taty?

Wszystko zaczęło się w Stanach Zjednoczonych, gdzie w 1910 roku pewna kobieta, Sonora Smart Dodd, wpadła na pomysł, by uczcić pamięć o ojcach tak, jak czci się mamy w Dzień Matki. Była to córka weterana amerykańskiej wojny domowej Williama Jacksona Smarta, dla której szczególnie ważne stało się docenienie trudu opieki nad sobą i pięciorgiem rodzeństwa przez samotnego ojca. Pomysł szybko przerodził się w tradycję, dzięki której każdy tata mógł poczuć się doceniony przez swoje dzieci. W ciągu następnych lat wiele krajów dołączyło do świętowania Dnia Taty, a władze niektórych państwa ustanowiły je świętem państwowym. Jednakże w Polsce Dzień Ojca obchodzimy dopiero od 1965 roku. Wcześniej ojcowie niestety nie mieli szans na odgrywanie znaczącej roli w wychowywaniu swoich dzieci, ponieważ sytuacja panująca w kraju zmuszała ich do długich rozłąk z rodziną. Wszystko zmieniło się jednak po II wojnie światowej, kiedy to ojcowie mogli już w pełni uczestniczyć w życiu rodzinnym i tym samym cieszyć się wspaniałymi prezentami z okazji Dnia Ojca. Dziś święto zyskuje na popularności i coraz więcej ojców cieszy się okazaną w tym dniu wdzięcznością i szacunkiem. Jak zatem wybrać prezent dla taty, który wyjątkowo ucieszy i zapadnie w pamięć i czym kierować się, wybierając prezenty na Dzień Ojca?

Najlepszy prezent na Dzień Ojca w życiu

Jeśli szukasz czegoś, co można określić jako najlepszy prezent na Dzień Ojca, to patrzysz w dobrym miejscu. Może Ci się zdawać, że Twój tata ma niewyczerpane pokłady energii, a jego siła nie zna granic. Jednakże po tylu walkach z potworami spod łóżka, rozwiązanych problemach szkolnych i dni spędzonych na pracy, która zapewniła Ci dach nad głową, nawet superbohater potrzebuje nieco odpoczynku. Ale jak długo można spędzać wolny czas na kanapie z zimnym piwem i westernem w tle? Tym bardziej, jeśli z Wyjątkowym Prezentem sam może Zostać Rewolwerowcem lub znawcą piwa dzięki kurowi kiperskiemu - to będzie oryginalny prezent na Dzień Ojca! A może czas zmienić je na bardziej szlachetny trunek w czasie Degustacji Whisky? Albo zasiąść za kierownicą super aut, które zna ze swoich ulubionych filmów akcji? Tylko wyobraź sobie swojego tatę w wymarzonym Ferrari Każdy pomysł, który dostarczy mu większych wrażeń niż telewizja, będzie strzałem w dziesiątkę. Jeśli nie widzisz go za sterami czołgu lub samochodu z napędem 4x4, możesz zafundować mu Lot Paralotnią lub koncert chopinowski. A na wyjątkowo zmęczonych ojców czeka Kompleksowy Pakiet SPA dla Mężczyzn. Twój zapracowany tata z pewnością będzie wdzięczny za odskocznię od codzienności i głęboki relaks w SPA, który zapewni mu odprężenie, idealne jako prezent na Dzień Ojca! Pamiętaj jednak, że żaden prezent nie zastąpi tacie Twojej obecności. Dlatego prezent dla taty na Dzień Ojca powinien również zakładać wspólne spędzenie czasu.

Pomysły na Dzień Ojca

Jakie są najlepsze pomysły na Dzień Ojca? Oprócz wyjątkowego upominku podaruj również wspólnie spędzony czas. Możesz zabrać tatę na spacer, piwo, czy zaprosić na burgera, by uczcić jego święto w ulubiony sposób. Świetnym pomysłem na prezent z okazji Dnia Ojca jest również przeżycie, z którego skorzystacie we dwoje! Zabierz tatę na tygodniową wyprawę motocyklem, lekcję boksu lub spróbujcie swoich sił, grając w Paintball - każda z tych atrakcji to świetny prezent na Dzień Ojca. To doskonały pomysł na podarunek dla taty i spędzenie Dnia Ojca w oryginalny sposób - oczywiście w tej kategorii znajdziecie wiele różnych atrakcji, które śmiało można wykorzystać jako pomysły na Dzień Ojca!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.