Prezenty na Dzień Ojca

Każdy dzień jest dobry, aby zadbać o prezent dla taty, jednak w Dzień Ojca można pokusić się o coś specjalnego! Wszyscy wiemy jak trudno podarować coś oryginalnego zorganizowanemu mężczyźnie. Prezent dla Taty nie musi się kurzyć na półce, skoro może być niezapomnianą przygodą!

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 531
60 z 531

Dla twojego taty
Od czasu, gdy w dzieciństwie naprawił huśtawkę czy zbudował domek na drzewie, tata był twoim superbohaterem. Nawet jeśli od tamtej pory zdążył przejść na emeryturę (choć jak każdy superbohater wciąż gotów jest stawić się na wezwanie), darzysz go jednakowym szacunkiem i podziwem. Jak najlepiej wyrazić je w Dniu Ojca? Fundując mu przeżycie, za sprawą którego znów poczuje się jak twój Clark Kent – młody, silny, a przede wszystkim potrzebny i ceniony.

Najlepszy Dzień Ojca w jego życiu
Wobec bohaterskich czynów, których dokonywał od dnia twoich narodzin łatwo było zapomnieć, że twój tata pozostaje przecież tylko człowiekiem. I jak każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu odpoczynku. A jak długo można zadowalać się w tym względzie kanapą, meczem i zimnym piwem? Albo oglądaniem westernów? Tym bardziej jeśli z Wyjątkowym Prezentem sam może zostać rewolwerowcem lub... znawcą piwa dzięki kursowi kiperskiemu! A może czas zmienić je na bardziej szlachetny trunek w czasie degustacji whisky? Albo zasiąść za kierownicą super aut, które zna ze swoich ulubionych filmów akcji? Każdy pomysł, który dostarczy mu większych wrażeń niż telewizja, będzie strzałem w dziesiątkę. Jeśli nie widzisz go za sterami czołgu lub samochodu z napędem 4x4, możesz zafundować mu relaks w SPA. W końcu nie tylko kobiety zasługują na chwilę odprężenia. Twój emerytowany rycerz w lśniącej zbroi, tyle razy stający do walki z potworami spod łóżka i szkolnymi problemami, także tego potrzebuje. A jeśli ma opory przed którąkolwiek z powyższych propozycji, postaw na wersję dla dwojga i pozwól mu zabrać ze sobą ukochaną kobietę. Albo ciebie. Czy istnieje bowiem lepszy czas na zacieśnianie waszej więzi?

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.