Pakiet Przeżyć Kraków

Ponad 60 dostępnych prezentów!
1-2 os.

199,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199,99 zł

Kraków to przepiękne miasto oferujące mnóstwo atrakcji! Większości z nich nie znajdziesz jednak w zwykłym przewodniku. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy pakiet 50 przeżyć, spośród których wybierzesz to, które najbardziej przypadnie Ci do gustu. Nasi eksperci od prezentów zadbali o to by każda indywidualność mogła znaleźć tu coś dla siebie. Niezależnie od tego czy masz ochotę na chwile relaksu czy na zastrzyk adrenaliny ten pakiet przeżyć jest właśnie dla Ciebie!

Czym jest Pakiet Przeżyć?
Pakiet Przeżyć, to zbiór najlepszych prezentów w Krakowie. Osoba obdarowana wybiera jedno przeżycie, które chce zrealizować.

Jak działa Pakiet Przeżyć?
Podczas rezerwacji na stronie internetowej, na podstawie numeru rezerwacyjnego, obdarowany wybiera jeden spośród aktualnie dostępnych prezentów. Na stronie można znaleźć również wszelkie szczegółowe informacje dotyczące prezentów oraz dane kontaktowe do poszczególnych Wykonawców.

Co obejmuje Pakiet?
Prezent obejmuje ponad 60 przeżyć na terenie Krakowa i okolic.

Pakiet Przeżyć Kraków sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla niego, prezent na urodziny

Zbiuór upominków związanych z Krakowem pozwoli każdemu znaleźć coś za siebie! Pakiet Przeżyć Kraków to wyjątkowy prezent dla każdego, kto szuka odrobiny luzu i wytchnienia. To również świetny pomysł na prezent dla człowieka żądnego przygód i ekstremalnych wrażeń. Wybierz Pakiet Przeżyć Kraków jako prezent na Święta Bożego Narodzenia!

 

Dostępne Prezenty i lokalizacje:


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ponad 60 dostępnych prezentów!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia.

Czas trwania

Czas trwania jest zależny od wybranego przeżycia.

Informacje dla oglądających

Możliwość obserwowania realizacji jest zależna od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.