TOP 30

Brak Ci pomysłów na ciekawe prezenty? A może po prostu nie masz czasu by ich szukać ? Mamy dla Ciebie listę bestsellerów! W tej kategorii znajdziesz 30 najpopularniejszych pomysłów na prezent. Spraw bliskim radość - wybierz niezwykły i oryginalny podarunek, który zapewni niezapomniane przeżycia.

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 30

Prezentowa toplista
Szukasz prezentu, ale należysz do osób, które cenią wyłącznie najlepsze i sprawdzone propozycje? Nie ufasz nowościom i wchodzisz do gry, tylko wówczas, gdy wiesz, że wyjdziesz z niej jako wygrany? Wyjątkowy Prezent ceni takie podejście i dlatego przygotował specjalnie dla ciebie zestawienie najpopularniejszych prezentów. A w nim wszystkie najczęściej wybierane przeżycia. Nasz best of the best czeka, byś dołączył do grona szczęśliwych klientów.

Daj się ponieść emocjom
Oto zestawienie, które wyróżni twój prezent na tle kwiatów, czekoladek i butelek drogich alkoholi, których większość dorosłych i tak się przecież spodziewa. Zamiast spędzać czas przed półkami pełnymi trunków, podaruj degustację piwa. Zanim zaprotestujesz, twierdząc, że może równie dobrze urządzić ją w domu, dodamy, że odbywać się będzie w zupełnej ciemności! Można także zjeść w niej całą kolację i przekonać się jak poradzą sobie pozostałe zmysły. Z voucherami od Wyjątkowego Prezentu pozna strzelanie, poszaleje jako pilot myśliwca F-16, a nawet zejdzie z dachu prawie 40-metrowego budynku. Tak, dobrze słyszysz, zejdzie. Walk in the sky to spacer, którego nigdy nie zapomni. Ale to nie jedyny sposób na zmierzenie się z wysokością – skok ze spadochronem, skok na bungee czy skok z dachu Stadionu Miejskiego we Wrocławiu czekają by przetestować jego odwagę. Nikt nie mówi oczywiście, że z wysokości można wyłącznie spadać. Z Odrzutowym Plecakiem wzniesie się nad wodę nawet o kilka metrów. Zrobi to także w tunelu aerodynamicznym. A może woli zasiąść za kierownicą Ferrari lub wybrać się na przejażdżkę motocyklem Harley Davidson? Wybór należy do ciebie!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.