Wyjątkowy Prezent

Nie wiesz, jakie miejsce wybrać na realizacje podarowanego prezentu? Po co się ograniczać? Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom z pakietem multicity. Dzięki niemu, obdarowana osoba będzie mogła sama zdecydować o tym, w jakiej lokalizacji, spośród tych dostępnych w wybranym prezencie, zrealizuje swój voucher. Takie rozwiązanie sprawi, że czerpanie radości z podarowanego prezentu będzie jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Wybierając pakiet multicity masz pewność, że Twój prezent nie wyląduje na dnie szuflady i sprawie wiele frajdy Tobie, lub Twoim najbliższym.
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Wyjątkowy Prezent - wielu wykonawców na terenie Polski

Pakiety multicity dają Ci wiele możliwości. Szukasz prezentu dla kogoś i zależy Ci na możliwości wyboru lokalizacji? Nie wiesz, czy ta osoba będzie chciała zrealizować prezent np. w Katowicach, czy Krakowie? Ten pakiet umożliwia jej wybór konkretnej lokalizacji spośród tych dostępnych w danym prezencie.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.