Gokarty dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

Wrocław, Kraków, Poznań, Łódź, Częstochowa, Płock, Bytom, Kielce, Olsztyn
2 os.

129,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
129,99 zł

Jazda gokartem to nie tylko dobra zabawa, lecz także wprowadzenie do techniki wyścigów samochodowych. Robert Kubica i Sebastian Vettel to tylko niektórzy z kierowców Formuły 1, którzy ćwiczyli swoje umiejętności jeżdżąc na gokartach. Skorzystajcie z Gokartów dla Dwojga, zasiądźcie za kierownicą mini bolidu i obudźcie w sobie ducha prawdziwej rywalizacji. Technika, szybkość reakcji i precyzja to tylko niektóre z cech, które będą potrzebne by wygrać wyścig z czasem i znajomymi. Wybierzcie jedną z dostępnych lokalizacji, załóżcie kaski i spróbujcie pobić rekord toru. Kto wie, może odnajdziecie w sobie prawdziwy talent? Świetna zabawa dla małych i dużych gwarantowana!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje krótkie szkolenie teoretyczne oraz cztery wyścigi - po dwa dla każdego uczestnika.

Ile czasu trwa jeden wyścig?
Jeden wyścig trwa około 10 minut.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, osoba niepełnoletnia może ścigać się gokartami, jednakże wymagana jest obecność opiekuna prawnego podczas realizacji prezentu bądź jego zgoda, poświadczona notarialnie.

Gokarty dla Dwojga sprawdzą się jako:
prezent dla dwojga, upominek na imieniny, podarunek dla chłopaka.

Nie masz pomysłu na fajny prezent? Masz dosyć dawania skarpetek? Podaruj przeżycie i miłe wspomnienia. Gokarty dla Dwojga to ciekawy i pomysłowy prezent dla pary. To świetny upominek na Boże Narodzenie, walentynki, rocznicę czy też urodziny. Idź z duchem czasu, podaruj pakiet prezentowy i zobacz radość na twarzach Twoich bliskich. Potrzebujesz więcej inspiracji? A może interesują Cię gotowe upominki? Sprawdź nasz katalog marzeń - moc prezentów czeka!

Dostępne Prezenty i lokalizacje.
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.

Sortuj wyniki: 10
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław, Kraków, Poznań, Łódź, Częstochowa, Płock, Bytom, Kielce, Olsztyn

Obowiązujący strój

Obuwie z płaską podeszwą. Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

Dwa wyścigi dla każdego z uczestników. Jeden wyścig trwa około 10 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wzrost: 130  - 150 cm ( w zależności od lokalizacji). Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekuna prawnego lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Podczas realizacji często wymagana własna kominiarka (istnieje możliwość nabycia na miejscu za dodatkową opłatą). Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.