(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Gokarty Plus dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

4.0 5 Opinii

Gokarty Plus dla Dwojga | Wiele Lokalizacji


8+ miast (Kraków, Kielce, Toruń i inne...)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

219,99 zł

219,99 zł

O prezencie

Jazda gokartem to nie tylko dobra zabawa, lecz także wprowadzenie do techniki wyścigów samochodowych. Robert Kubica i Sebastian Vettel to tylko niektórzy z kierowców Formuły 1, którzy ćwiczyli swoje umiejętności jeżdżąc na gokartach. Skorzystajcie z Gokartów Plus dla Dwojga, zasiądźcie za kierownicą mini bolidu i obudźcie w sobie ducha prawdziwej rywalizacji. Technika, szybkość reakcji i precyzja to tylko niektóre z cech, które będą potrzebne by wygrać wyścig z czasem i znajomymi. Wybierzcie jedną z dostępnych lokalizacji, załóżcie kaski i spróbujcie pobić rekord toru. Kto wie, może odnajdziecie w sobie prawdziwy talent? Świetna zabawa dla małych i dużych gwarantowana!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje krótkie szkolenie teoretyczne oraz cztery wyścigi - po dwa dla każdego uczestnika.

Ile czasu trwa jeden wyścig?
Jeden wyścig trwa około 10 minut.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, osoba niepełnoletnia może ścigać się gokartami, jednakże wymagana jest obecność opiekuna prawnego podczas realizacji prezentu bądź jego zgoda, poświadczona notarialnie.

Gokarty Plus dla Dwojga sprawdzą się jako:
prezent dla dwojga, upominek na imieniny, podarunek dla chłopaka.

Nie masz pomysłu na fajny prezent? Masz dosyć dawania skarpetek? Podaruj przeżycie i miłe wspomnienia. Gokarty Plus dla Dwojga to ciekawy i pomysłowy prezent dla pary. To świetny upominek na Boże Narodzenie, walentynki, rocznicę czy też urodziny. Idź z duchem czasu, podaruj pakiet prezentowy i zobacz radość na twarzach Twoich bliskich. Potrzebujesz więcej inspiracji? A może interesują Cię gotowe upominki? Sprawdź nasz katalog marzeń - moc prezentów czeka!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

8+ miast (Kraków, Kielce, Toruń i inne...)

Obowiązujący strój

Obuwie z płaską podeszwą. Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

Dwa wyścigi dla każdego z uczestników. Jeden wyścig trwa około 10 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wzrost: 130  - 150 cm (w zależności od lokalizacji). Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekuna prawnego lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Podczas realizacji często wymagana własna kominiarka (istnieje możliwość nabycia na miejscu za dodatkową opłatą). Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.0 5 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 9

Zobacz inne propozycje