(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Gokarty dla Dwojga | Warszawa

0.0 0 Opinii

Gokarty dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Lubicie szybkie samochody? Chcecie poczuć się, jak na wyścigach? Gokarty dla Dwojga są właśnie dla Was! Sprawdźcie swoje możliwości na całorocznym, profesjonalnym torze. Do Waszej dyspozycji znakomite gokarty z silnikiem Hondy. Kierowcy Formuły 1 doskonalili swoje umiejętności właśnie na gokartach - poczujcie się, jak jeden z nich! Przekonajcie się, czy potraficie opanować tę zawrotną prędkość i czy uda Wam się wygrać wyścig. Nie zastanawiajcie się - podejmijcie wyzwanie już dziś!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jeden wyścig gokartami. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile czasu trwa wyścig?
Wyścig trwa około 10 minut.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z przeżycia?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 7 lat. Osoby poniżej 16 roku życia mogą korzystać z przeżycia wyłącznie za zgodą opiekuna. Należy również pamiętać, że minimalny wzrost uczestnika to 130 cm.

Gokarty dla Dwojga | Warszawa to oryginalny prezent dla pary w każdym wieku. Okazja, by wypróbować możliwości gokartów i dobrze bawić się na kartingowym torze, to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Gwarancja świetnej zabawy i mnóstwa emocji!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe. Prosimy o ubranie się odpowiednio do warunków pogodowych.

Czas trwania

Jeden wyścig dla każdego z uczestników. Wyścig trwa około 10 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

TOR BEMOWO - realizacja możliwa w sezonie od kwietnia do października (w przypadku łagodnej pogody również w zimę) TOR JANKI - realizacja możliwa przez cały rok (pogoda nie ma wpływu)

Ważne informacje

Każda z osób przejedzie jeden wyścig. Minimalny wiek uczestnika: 7 lat, minimalny wzrost: 130 cm. Osoby poniżej 16 roku życia mogą korzystać z przeżycia wyłącznie za zgodą opiekuna. Do realizacji prezentu wymagana jest kominiarka (możliwość zakupu na miejscu w cenie 15 zł). Możliwość realizacji na jednym z dwóch torów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2

Zobacz inne propozycje