Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie | Wiele Lokalizacji

5.0 3 Opinii

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie | Wiele Lokalizacji


15+ miast (Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Trójmiasto, Kielce, Toruń, Katowice, Częstochowa, Gdańsk i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Chcesz poczuć się niczym bohater filmu akcji? Zawsze pociągało Cię strzelanie? Teraz możesz spróbować! Wejdź na profesjonalną strzelnicę i zacznij zabawę. Na rozgrzewkę pistolet i pistolet sportowy. Po oswojeniu się z hukiem i przełamaniu pierwszych lodów czas na legendarny karabin AK-47 znany jako "Kałasznikow". Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie wieńczy strzelanie z strzelby gładko-lufowej, inaczej "shotgun" albo "pompki". Razem 55 naboi z czterech różnych rodzajów broni. To doświadczenie będziesz wspominać jeszcze długo po wyjściu ze strzelnicy. Kto wie, może będzie to początek nowej pasji? Chwyć broń, sprawdź swoje celne oko i przekonaj się jakie emocje zapewnia strzelanie!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje broń, tarcze, 55 naboi, sprzęt ochronny (w zalezności od wybranej lokalizacji), stanowisko strzeleckie oraz opiekę instruktora.

Z jakiej broni oddaje się strzały?
Po 15 strzałów z broni sportowej, pistoletu oraz AK-47, 10 strzałów z broni gładkolufowej (shotgun).

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 16 lat(w zależności od wwybranej lokalizacji minimalny wiek może się różnić). W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego lub jego obecność podczas realizacji.

Czy będzie towarzyszyć Ci doświadczona osoba?
Tak, opieka instruktora jest zagwarantowana.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Czy wiesz, że...
Michaił Kałasznikow zainteresował się bronią strzelecką i jej projektowaniem podczas pobytu w szpitalu po bitwie o Briańsk, w której brał udział jako dowódca czołgu. Podobno podczas rekonwalescencji wsłuchiwał się w skargi żołnierzy dotyczące karabinów.

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie sprawdzi się jako nietuzinkowy prezent dla mężczyzny. Ten ciekawy podarunek wprawi w zachwyt każdego mężczyznę. Potrzebujesz więcej inspiracji? Szukasz gotowych prezentów? Sprawdź nasz katalog marzeń i zobacz nasze cudowne prezenty!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

15+ miast (Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Trójmiasto, Kielce, Toruń, Katowice, Częstochowa, Gdańsk i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 1 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje po 15 naboi z pistoletu, pistoletu sportowego oraz karabinu kałasznikow. Ostatnie 10 strzałów oddaje się ze strzelby gładko-lufowej. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Minimalny wiek uczestnika 16 lat (w zależności od wybranej lokalizacji minimalny wiek może się różnić). Zapewniamy broń, tarcze, naboje, sprzęt ochronny (w zależności od wybranej lokalizacji), stanowisko strzeleckie oraz opiekę instruktora. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego lub jego obecność podczas realizacji. Można dokupić dodatkowe naboje i przedłużyć czas strzelania. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 18

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.