(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Masaż Tajski | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Masaż Tajski | Wiele Lokalizacji


15+ miast (Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Gdynia, Poznań, Katowice, Kielce, Częstochowa, Bielsko-Biała i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

189,99 zł

189,99 zł

O prezencie

Myślisz o totalnym odprężeniu? Wybierz się na profesjonalny Masaż Tajski. Poczuj głębokie odprężenie i pozbądź się zbędnego stresu. Mieszanka tradycyjnego masażu ze stretchingiem, jogą pasywną, akupresurą oraz refleksologią to doskonałe połączenie gwarantujące Twoją satysfakcję. Podaruj sobie chwilę tylko dla siebie, zapomnij o codzienności - czas zregenerować siły. Oddaj się w ręce specjalisty, który pobudzi układ limfatyczny oraz krwionośny. Rozładowanie napięcia mięśni, stawów i ścięgien pomoże przywrócić równowagę w organizmie. Czujesz ten przypływ energii?

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje godzinny masaż tajski wykonywany przez tajskie masażystki, w 100% zgodnie z tajską sztuką. 

Na czym polega masaż tajski?
Masaż tajski to tzw. głęboki masaż, będący połączeniem akupresury ważniejszych punktów na ciele człowieka z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii.

Jakie korzyści płyną z zabiegu?
Tradycyjny masaż tajski przyczynia się przede wszystkim do: poprawy elastyczności ciała, zakresu ruchów członków ciała i ogólnego samopoczucia, a także zmniejszenia problemów wynikających ze stresu oraz złagodzenia bólu powodowanego przez skurcze.

Masaż Tajski sprawdzi się jako:
prezent dla ukochanej, prezent na Dzień Kobiet, prezent na Dzień Matki

Świetny pomysł na prezent nie musi czekać za rogiem. Ale spokojnie, możemy pomóc! Potrzebny Ci jest prezent na Dzień Matki? A może chcesz znaleźć prezent dla żony? U nas znajdziesz odpowiedni prezent dla kobiety! Masaż Tajski to nasza recepta na relaks-instant! Jeżeli chcesz podarować idealny prezent dla mamy, to postaw na chwile wytchnienia. Każdy byłby za nie wdzięczny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

15+ miast (Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Gdynia, Poznań, Katowice, Kielce, Częstochowa, Bielsko-Biała i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 1 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 23

Zobacz inne propozycje