(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Gokarty Plus (2 wyścigi) | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Gokarty Plus (2 wyścigi) | Wiele Lokalizacji


10+ miast (Wrocław, Kraków, Lublin i inne..)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

109,99 zł

109,99 zł

O prezencie

Daj się ponieść fantazji. Gokarty Plus to świetna okazja, aby pobawić się w rajdowca. Niech poniesie Cię wyobraźnia, poczuj się jak na torze wyścigowym. Gaz do dechy! Ostre zakręty i zwrotność mini bolidów - to gwarantuje porządną dawkę adrenaliny. Spróbuj swoich sił na torze kartingowym. Jeżeli miałeś już okazję prowadzić mini bolid, doskonal swoje umiejętności. Zmierz swój czas, a kolejnym razem pobij swój rekord.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje krótkie szkolenie teoretyczne oraz dwa wyścigi gokartem.

Ile czasu trwa jeden wyścig?
Jeden wyścig trwa około 10 minut.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, osoba niepełnoletnia może ścigać się gokartem, jednakże w takim przypadku wymagana jest obecność opiekuna prawnego podczas realizacji przeżycia bądź poświadczona notarialnie zgoda opiekuna.

Gokarty Plus sprawdzą się jako:
prezent na urodziny, prezent dla niego, prezent na Dzień Chłopaka.

Gokarty Plus
to świetny prezent nie tylko dla fana Formuły 1. Jeżeli Twój chłopak kocha adrenalinę, lubi zapach benzyny i marzy o prawdziwym wyścigu, to ten upominek powstał z myślą o nim. To nie tylko genialna zabawa, lecz także trwałe wspomnienia. To nasza recepta na super prezent na Dzień Dziecka. Jednak niezależnie od wieku, każdy będzie zadowolony po zejściu z toru! Doskonale sprawdzi się jako podarunek imieninowy, świąteczny lub z okazji rocznicy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

10+ miast (Wrocław, Kraków, Lublin i inne..)

Obowiązujący strój

Obuwie z płaską podeszwą. Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

Dwa wyścigi trwające około 10 min. każdy. Czas realizacji może nieznacznie się różnić w zależności od wybranej lokalizacji.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wzrost: 130 - 140 cm ( w zależności od lokalizacji). Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekuna prawnego lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Podczas realizacji często wymagana własna kominiarka (istnieje możliwość nabycia na miejscu za dodatkową opłatą). Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 11

Zobacz inne propozycje