(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Degustacja Whisky | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Degustacja Whisky | Wiele Lokalizacji


10+ miast (Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Łódź, Poznań, Katowice, Lublin, Szczecin, Białystok, Rzeszów, Toruń i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

219,99 zł

219,99 zł

O prezencie

Czy wiesz, że Whisky to trunek, którego historia sięga XVII wieku? Zdawałeś sobie sprawę z tego, że aby nazwać go "szkocką" musi zawierać przynajmniej 40 procent alkoholu oraz dojrzewać w beczce co najmniej 3 lata? To tylko niektóre fakty, których dowiesz się podczas degustacji. Szkockie, Irlandzkie, Single Malt, Blended, Burbon: poznasz wszystkie rodzaje tego osławionego alkoholu, a dodatkowo będziesz mógł w przyszłości zabłysnąć wiedzą podczas spotkań ze znajomymi. Nie jest to przecież jednak wszystko co zdobędziesz podczas tego jedynego w swoim rodzaju przeżycia. Liczy się też praktyka! Dowiesz się, jak profesjonalnie degustować Whisky i zasmakujesz różnych rodzajów tego trunku. Poczuj wspaniałe smaki oraz aromaty, które na pewno pozostaną na długo w Twojej pamięci. Zapraszamy!

Prezent obejmuje:

  • Część teoretyczną,
  • Degustację od 5 do 8 rodzajów whisky (w zależności od wybranego prezentu),
  • Wiedza i umiejętności, które zostają na zawsze!
Kiedy odbywa się realizacja?
Realizacje odbywają się w terminach wyznaczonych przez Wykonawcę.
 
Czy mamy się ubrać elegancko?
Ubiór elegancki nie jest wymagany.
 
Czy mogę zabrać ze sobą znajomych?
Uczestnictwo w większej grupie należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji. Voucher dedykowany jest dla jednej osoby, uczestnictwo każdej kolejnej osoby jest dodatkowo płatne.
 
Potrzebny Ci jest ekskluzywny i oryginalny prezent dla mężczyzny? Jeżeli osoba, którą chcesz obdarować to miłośnik dobrego smaku i wyrafinowanych alkoholi, to na pewno ucieszy go Degustacja Whisky. Niezależnie od tego, czy ma to być prezent gwiazdkowy, urodzinowy czy imieninowy - takie przeżycie dostarczy miłych wspomnień na długi czas! Przekonaj się dlaczego ten prezent dla faceta stał się bestsellerem!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

10+ miast (Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Łódź, Poznań, Katowice, Lublin, Szczecin, Białystok, Rzeszów, Toruń i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 3-4 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

W degustacji mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Prezent obejmuje: wprowadzenie teoretycznedegustacje od 5 do 8 rodzajów whisky w zależności od wybranej lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 4

Zobacz inne propozycje