(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Nurkowanie | Wiele Lokalizacji

4.8 20 Opinii

Poznaj Nurkowanie | Wiele Lokalizacji


5+ miast (Warszawa, Wrocław, Bytom, Gorzów Wielkopolski, Zabrze, Paniówki, Knurów i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Powiedzenie „czuję się jak ryba w wodzie” nabiera „głębszego” znaczenia. Poznaj Nurkowanie i zobacz jak wygląda podwodny świat i zdecyduj czy jest to świat, o którym chcesz się dowiedzieć więcej. To idealna okazja dla osób, które przed podjęciem decyzji o pełnym szkoleniu chcą się przekonać jak niezwykłe jest nurkowanie. Wypłyń na szerokie wody i poznaj podwodny świat. Kto wie, może uda Ci się odkryć nową pasje? Teraz masz okazję na sprawdzenie siebie w tej dziedzinie! Jedno jest pewne! Spędzisz miło czas i nabierzesz nowych doświadczeń. Ten przedsmak nurkowania może nawet zaowocuje na całe życie!

Pomysł na prezent dla bliskiej osoby spędza Ci sen z powiek? Nie musisz się dłużej martwić! Pomożemy Ci znaleźć inspiracje na niezapomniane prezenty dla bliskich. Przykładowo upominek Poznaj Nurkowanie to doskonała propozycja dla każdego kto lubi spędzać czas aktywnie i odkrywać nowe pasje. Nie szukaj dalej, ten podarek na urodziny czy inną okazję na pewno miło zaskoczy obdarowaną osobę! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

5+ miast (Warszawa, Wrocław, Bytom, Gorzów Wielkopolski, Zabrze, Paniówki, Knurów i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

1,5 godziny z czego 45-60 minut spędza się w wodzie.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Poznaj Nurkowanie obejmuje: bilet wstępu na pływalnię, nurkowanie wprowadzające, wykład wprowadzający, opiekę instruktorską, kompletny sprzęt ABC, kompletny sprzęt powietrzny. Zajęcia przeznaczone dla osób powyżej 10 roku życia. Wystarczy podstawowa umiejętność pływania. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.8 20 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 3

Zobacz inne propozycje