Poznaj Nurkowanie | Wiele Lokalizacji

Warszawa, Wrocław, Lublin, Olsztyn, Gliwice (okolice)
1 os.

149,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
149,99 zł

Powiedzenie „czuję się jak ryba w wodzie” nabiera „głębszego” znaczenia. Poznaj Nurkowanie i zobacz jak wygląda podwodny świat i zdecyduj czy jest to świat, o którym chcesz się dowiedzieć więcej. To idealna okazja dla osób, które przed podjęciem decyzji o pełnym szkoleniu chcą się przekonać jak niezwykłe jest nurkowanie. Wypłyń na szerokie wody i poznaj podwodny świat. Kto wie, może uda Ci się odkryć nową pasje? Teraz masz okazję na sprawdzenie siebie w tej dziedzinie! Jedno jest pewne! Spędzisz miło czas i nabierzesz nowych doświadczeń. Ten przedsmak nurkowania może nawet zaowocuje na całe życie!

Pomysł na prezent dla bliskiej osoby spędza Ci sen z powiek? Nie musisz się dłużej martwić! Pomożemy Ci znaleźć inspiracje na niezapomniane prezenty dla bliskich. Przykładowo upominek Poznaj Nurkowanie to doskonała propozycja dla każdego kto lubi spędzać czas aktywnie i odkrywać nowe pasje. Nie szukaj dalej, ten podarek na urodziny czy inną okazję na pewno miło zaskoczy obdarowaną osobę! 

Dostępne Prezenty i lokalizacje.
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.

Filtruj Prezenty
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 8
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Wrocław, Lublin, Olsztyn, Gliwice (okolice)

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

1,5 godziny z czego 45-60 minut spędza się w wodzie.

Informacje dla oglądających

Na niektórych basenach znajdują się trybuny, z których można obserwować nurkowanie.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Poznaj Nurkowanie obejmuje: bilet wstępu na pływalnię, nurkowanie wprowadzające, wykład wprowadzający, opiekę instruktorską, kompletny sprzęt ABC, kompletny sprzęt powietrzny. Zajęcia przeznaczone dla osób powyżej 10 roku życia. Wystarczy podstawowa umiejętność pływania. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.