Gokarty | Warszawa

Warszawa
1 os.

45 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
45 zł
Uwielbiasz sporty ekstremalne? Chcesz poczuć prawdziwe emocje? Gokarty powstały z myślą o Tobie! Sprawdź swoje możliwości na jednym z 2 dostępnych torów. Dzięki silnikom Hondy i wentylowanym, profesjonalnym torom o równej nawierzchni, poznasz smak rywalizacji i poczujesz dreszcz adrenaliny. Mała waga i duża moc to recepta na szybką jazdę. Przekonaj się na własnej skórze, jak szybko wejdziesz w zakręt i jaką prędkość osiągniesz na prostej. Kierowcy Formuły 1 doskonalili swoje umiejętności właśnie na gokartach - poczuj się, jak jeden z nich! Rekord toru czeka na pobicie. Podejmiesz wyzwanie?


Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje krótkie szkolenie teoretyczne oraz wyścig gokartem, dla jednej osoby.

Ile czasu trwa wyścig?
Wyścig gokartem trwa około 10 minut.

Na którym torze odbywa się wyścig?
Do wyboru są Tor Bemowo oraz Tor Janki.

Gokarty sprawdzą się jako:
prezent dla niego, prezent dla nastolatka, prezent na urodziny

Nie masz pomysłu na fajny prezent dla singla lub singielki? Chciałbyś znaleźć przeżycie na każdą kieszeń? Gokarty w Warszawie to nie tylko genialny upominek, lecz także świetna zabawa. Tor wyścigowy to miejsce, w którym z pewnością odnajdą się miłośnicy mocnych wrażeń. Przejażdżka na torze w Warszawie to upominek nie tylko dla fana sportów ekstremalnych, lecz także wszystkich tych, którzy uwielbiają spędzać czas aktywnie. Ten pomysłowy prezent nie zna ograniczeń wiekowych - to świetny podarunek dla młodych, jak i starszych - męża, żony, znajomego czy przyjaciółki. To również oryginalny prezent na urodziny, imieniny, rocznicę, Święta Bożego Narodzenia oraz Dzień Dziecka. Zastanawiasz się, co robić w weekend w Warszawie? Wybierz się na Gokarty i podaruj sobie cudowne wspomnienia!

Dostępne Prezenty i lokalizacje.
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie odpowiednie dla panujących warunków atmosferycznych. Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Prezent Gokarty obejmuje jeden wyścig gokartem, który trwa około 10 min.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

TOR BEMOWO - realizacja możliwa w sezonie od kwietnia do października (w przypadku łagodnej pogody również w zimę) TOR JANKI - realizacja możliwa przez cały rok (pogoda nie ma wpływu)

Informacje dodatkowe

Do realizacji prezentu wymagana jest kominiarka (możliwość zakupu na miejscu w cenie 10 zł). Min. wiek: 7 lat. Pon. 16 roku życia realizacja tylko za zgodą opiekuna. Min. wzrost: 130cm. Możliwość realizacji na jednym z dwóch torów.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.