Seans w Grocie Solnej dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice
2 os.

49,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
49,99 zł

Wizyta w grocie solnej to chwila odpoczynku od codziennego zgiełku. W oazie czystego i przesyconego zbawiennymi pierwiastkami powietrza od razu można poczuć się lepiej. Zaciszna, subtelnie oświetlona i stylizowana na kopalnię soli jaskinia, pozwala w specyficznym mikroklimacie odetchnąć od miejskiego zgiełku. Zrelaksujcie się i głęboko odetchnijcie powietrzem przesyconym cennymi mikroelementami i jodem. Dzięki nim z pewnością poczujecie się świetnie! Seans zawiera w sobie elementy muzykoterapii i koloroterapii - delikatna muzyka pomoże Wam się wyciszyć, a staranne sterowanie natężeniem oraz barwą światła błyskawicznie pozwoli Wam wejść w stan głębokiego rozluźnienia.

Co obejmuje Prezent?

Prezent obejmuje godzinny seans w grocie solnej dla dwóch osób.

Czym jest grota solna?

Grota solna jest miejscem, w którym wykorzystuje się dobroczynne właściwości soli w celach leczniczych oraz relaksacyjnych. Czyste i zjonizowane powietrze, którym oddycha się podczas seansu ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie, a także wspomaga leczenie wielu chorób. Nastrój panujący w środku pozwala zrelaksować się i poczuć głębokie odprężenie.

Seans w Grocie Solnej dla Dwojga sprawdzi się jako:

prezent dla pary, upominek dla przyjaciół, podarunek dla rodziców, prezent dla dwojga

Pomysł na prezent dla pary często stanowi duży problem. Znaleźliśmy na to rozwiązanie! Pakiet Seans w Grocie Solnej dla Dwojga to świetna propozycja dla każdej pary, zarówno tej młodszej jak i starszej. Ten upominek pomoże im się odprężyć i spędzić parę chwil tylko we dwoje. Urodziny, Walentynki czy rocznica ślubu- ta propozycja spędzenia czasu we dwoje to znakomity prezent na każdą okazję!

Dostępne Prezenty i lokalizacje.
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.

Filtruj Prezenty
Sortuj wyniki: 5
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Prosimy o zabranie dodatkowej pary skarpetek na zmianę.

Czas trwania

ok. 45 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: nadczynność tarczycy, alergia na jod, ostre stany zapalne górnych i dolnych dróg oddechowych, nowotwory, ostre i chroniczne choroby nerek, gruźlica. Seansy odbywają się w grupach. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji. 


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.