(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Romantyczna Kolacja dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

5.0 1 Opinii

Romantyczna Kolacja dla Dwojga | Wiele Lokalizacji


8+ miast (Warszawa, Kraków, Poznań, Kielce, Gdańsk, Wrocław, Częstochowa, Bielsko-Biała, Szczecin, Lublin, Opole i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Romantyczna Kolacja dla Dwojga, Wiele lokalizacji na terenie kraju

Specjalne okazje wymagają unikatowej oprawy. Jeżeli chcecie świętować ważne wydarzenie lub po prostu cieszyć się wspólnym czasem we dwoje, to Romantyczna Kolacja dla Dwojga to strzał w dziesiątkę. Subtelne oświetlenie, nastrojowa muzyka i eleganckie wnętrze pomogą Wam zapomnieć o całym świecie. Wyborne jedzenie przygotowane przez najlepszych kucharzy za chwilę trafi na Wasz stół. Delikatny półmrok rozjaśniony blaskiem świec z pewnością doda odrobinę magii do tego posiłku. Rozkoszujcie się chwilą, cudownym jedzeniem, a przede wszystkim własnym towarzystwem. Gotowi na prawdziwą ucztę dla podniebienia?

Romantyczna Kolacja dla Dwojga - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Romantyczną Kolację. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Co wchodzi w skład przeżycia?
W ramach przeżycia każde z Was otrzyma: przystawkę, danie główne, deser oraz wino, które będzie dobrane do potraw. Potrawy wybierane są ze specjalnie przygotowanego menu.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z przeżycia?
Przeżycie przeznaczone jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Romantyczna Kolacja dla Dwojga - Voucher na prezent

Romantyczna Kolacja dla Dwojga to niesamowita okazja, by miło spędzić czas i rozkoszować się doskonałymi potrawami, uprzednio wybranymi ze specjalnego menu. Voucher fantastycznie sprawdzi się jako pomysł na prezent dla drugiej połówki, przyjaciół czy rodziny. Jest to podarunek, który z łatwością można wręczyć na każdą okazję, zapewniając bliskim mnóstwo ekscytacji i udział w prawdziwej kulinarnej uczcie. Czas przeżyć smaczną przygodę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

8+ miast (Warszawa, Kraków, Poznań, Kielce, Gdańsk, Wrocław, Częstochowa, Bielsko-Biała, Szczecin, Lublin, Opole i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 3 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia każdej z osób: przystawkę, danie główne, deser oraz wino, które będzie dobrane do potraw. Potrawy wybierane są ze specjalnie przygotowanego menu. Przeżycie przeznaczone jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Realizacja prezentu w tym Produkcie może się nieznacznie różnić w zależności od wybranej lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 27
Wyświetlono 24 z 27
Katarzyna

Pięknie dziękujemy, było cudownie :)

Zobacz inne propozycje