Majówka

Majówka to ważna data w naszym kalendarzu. Chwila oddechu od pracy i piękna (zazwyczaj) pogoda powodują, że chce się żyć. Grill, spotkanie z przyjaciółmi, jazda na rowerze i... marzenia! Maj to czas, w którym jesteśmy pełni życia i dużo chętniej korzystamy z niezwykłych przeżyć. W kategorii Majówka znajdują się najciekawsze pomysły na spędzenie wolnego czasu w niezwykły i aktywny sposób. W końcu, gdy za oknem świeci słońce, to dużo łatwiej podjąć decyzję o przeżyciu czegoś absolutnie niesamowitego. Zobacz, jakie aktywności przygotowaliśmy i sprawdź, która najbardziej pasuje do Ciebie!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 326
Wyświetlono 60 z 326

Majówka 2021

Ta majówka będzie inna niż te, które pamiętamy sprzed lata. Nie przeszkadza to jednak w niczym, by spędzić udany czas i porządnie wypocząć - jak najdalej od ekranu komputera, kolejnych zadań, deadline'ów i wszystkich innych rzeczy, które związane są z pracą.  Ten czas warto spędzić na spacerach, ulubionych lekturach i wszystkich tych czynnościach, na które zwykle brakuje nam czasu. Należy także rozważnie korzystać z telefonu, by cały długi weekend nie upłynął nam na kanapie, przy ekranie smartfona. 

Weekend majowy

Istnieje wiele propozycji spędzenia wolnego czasu i sprawdzonych sposobów, by tegoroczna Majówka okazała się naprawdę udanym weekendem. Długie wycieczki rowerowe, spacery od wschodu lub do zachodu Słońca, wizyta w ulubionej lodziarni lub... spełnianie marzeń. W tej kategorii znajdują się atrakcje, które warto zrealizować w weekend majowy 2021. Niezwykłe podniebne przygody, szalone przedsięwzięcia, spokojne, miejskie i podmiejskie przygody... pomysłów na majówkę nie brakuje, dlatego zebraliśmy je w jednej kategorii, by umilić Wam  ten weekend i umożliwić realizację wymarzonych przygód.

Długi Weekend Majowy

Istnieje wiele pomysłów na spędzanie czasu i rozrywkę w majówkę. Spacery, rowery, długie spanie, remonty, sprzątanie, czytanie... W tym wszystkim brak jednak czegoś niezwykłego, co pozwoli zapamiętać weekend majowy na długie lata i z uśmiechem wracać do niesamowitych wspomnień, które po sobie zostawił.
Spacer po lesie, który może trwać naprawdę długo.
Ognisko w wyznaczonym miejscu, które zamieni się w długą imprezę, odbywającą się do wczesnych godzin porannych.
Obserwacja ptaków i innych zwierząt w okolicy za dnia oraz obserwacja gwiazd nocą z balkonu lub z ogródka.
Grill, czyli najbardziej klasyczne, majówkowe rozwiązanie.
Rodzinne podchody w pobliskim lesie, które zamienią się w prawdziwą grę terenową, gwarantującą mnóstwo śmiechu.
Wycieczka rowerowa po okolicy i okazja, by zobaczyć miejsca, które do tej pory widzieliśmy tylko zza szyby samochodu.
To oczywiście tylko część ciekawych propozycji, które mogą stanowić doskonałe uzupełnienie do spełniania marzeń. Zupełnie inaczej obserwuje się niebo po wykonanym skoku ze spadochronem czy locie paralotnią. Grill nabierze innego smaku, gdy opowiesz przyjaciołom o zejściu z pionowej ściany budynku, czyli Walk In The Sky. 

Majówka

Ile ludzi, tyle pomysłów na spędzanie majówki. Warto zrobić coś niezwykłego i przeżyć niezapomniane chwile. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem szalonych przygód, czy spokojnych przedsięwzięć, to w naszej ofercie majówkowej z pewnością znajdziesz coś interesującego. Przekonaj się, jak łatwo spełnia się marzenia i jak niewiele potrzeba, by zapewnić sobie niezapomniane chwile i wspomnienia. Spełnianie marzeń jest proste i daje ogromną satysfakcję, a długi weekend majowy to wręcz wymarzona okazja, by odpocząć w niesamowitym stylu!

 

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.