(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Relaksacyjna Sesja Floatingu | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Relaksacyjna Sesja Floatingu | Wiele Lokalizacji


10+ miast (Warszawa, Gdańsk, Katowice, Gdynia, Pruszcz Gdański, Rzeszów, Tychy, Białystok, Tarnów i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

169,99 zł

169,99 zł

O prezencie

Marzysz o ciszy i spokoju? Chciałabyś odpocząć i zapomnieć o wszystkich obowiązkach? Teraz jest to możliwe, ponieważ masz szansę skorzystać z Relaksacyjnej Sesji Floatingu, która wpłynie kojąco na wszystkie Twoje zmysły! Już po kilku minutach poczujesz, jak Twoje ciało odzyskuje energię życiową. Taki relaks jest równy prawie czterem godzinom głębokiego snu, dlatego z kapsuły wyjdziesz szczęśliwsza i całkowicie wypoczęta! Zostaw wszystkie problemy za drzwiami i wybierz się na Relaksacyjną Sesję Floatingu!

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Udasz się do miejsca, w którym będziesz mógł skorzystać z kapsuły floatingowej. Po wejściu do kapsuły położysz się na wodzie i rozpoczniesz swoją relaksacyjną sesję. Na miejscu można wypożyczyć poduszkę pod głowę oraz zatyczki do uszu.

Co to jest floating?
Floating to relaks poprzez unoszenie sie ciała na wodzie, która zawiera roztwór soli Epsom. Specjalna kabina ogranicza bodźce zewnętrzne w 90%, dzięki czemu odpoczywa nie tylko ciało ale i umysł.

Jaka jest temperatura wody?
Temperatura wody to około 35°C. Jest ona dostosowana do temperatury ciała człowieka, dzięki czemu osoba znajdująca się w niej nie odczuwa ani ciepła ani zimna. Sprawia to, ze nasz organizm nie musi wytwarzać dodatkowej energii na ogrzanie lub schłodzenie.

Relaksacyjna Sesja Floatingu to coraz bardziej popularna forma odpoczynku pozwala całkowicie wyłączyć myśli i ciało, dzięki temu po sesji jesteśmy szczęśliwsi i wypoczęci! To wymarzony prezent dla osób, które ciągle pracują i nie mają czasu dla siebie! Spraw bliskiej osobie niespodziankę i podaruj jej voucher na przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

10+ miast (Warszawa, Gdańsk, Katowice, Gdynia, Pruszcz Gdański, Rzeszów, Tychy, Białystok, Tarnów i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 10

Zobacz inne propozycje