Relaksacyjna Sesja Floatingu | Wiele Lokalizacji

Relaksacyjna Sesja Floatingu | Wiele Lokalizacji


Wiele lokalizacji na terenie kraju
1 os.

119,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
119,99 zł

Marzysz o ciszy i spokoju? Chciałabyś odpocząć i zapomnieć o wszystkich obowiązkach? Teraz jest to możliwe, ponieważ masz szansę skorzystać z Relaksacyjnej Sesji Floatingu, która wpłynie kojąco na wszystkie Twoje zmysły! Już po kilku minutach poczujesz, jak Twoje ciało odzyskuje energię życiową. Taki relaks jest równy prawie czterem godzinom głębokiego snu, dlatego z kapsuły wyjdziesz szczęśliwsza i całkowicie wypoczęta! Zostaw wszystkie problemy za drzwiami i wybierz się na Relaksacyjną Sesję Floatingu!

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Udasz się do miejsca, w którym będziesz mógł skorzystać z kapsuły floatingowej. Po wejściu do kapsuły położysz się na wodzie i rozpoczniesz swoją relaksacyjną sesję. Na miejscu można wypożyczyć poduszkę pod głowę oraz zatyczki do uszu.

Co to jest floating?
Floating to relaks poprzez unoszenie sie ciała na wodzie, która zawiera roztwór soli Epsom. Specjalna kabina ogranicza bodźce zewnętrzne w 90%, dzięki czemu odpoczywa nie tylko ciało ale i umysł.

Jaka jest temperatura wody?
Temperatura wody to około 35°C. Jest ona dostosowana do temperatury ciała człowieka, dzięki czemu osoba znajdująca się w niej nie odczuwa ani ciepła ani zimna. Sprawia to, ze nasz organizm nie musi wytwarzać dodatkowej energii na ogrzanie lub schłodzenie.

Relaksacyjna Sesja Floatingu  ta coraz bardziej popularna forma odpoczynku pozwala całkowicie wyłączyć myśli i ciało, dzięki temu po sesji jesteśmy szczęśliwsi i wypoczęci! To wymarzony prezent dla osób, które ciągle pracują i nie mają czasu dla siebie! Spraw bliskiej osobie niespodziankę i podaruj jej voucher na przeżycie!

Dostępne Prezenty i lokalizacje.

W celu dokonania rezerwacji wybierz jeden z poniższych prezentów.

Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą na etapie realizacji.

Filtruj Prezenty
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 6
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wiele lokalizacji na terenie kraju

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.