Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga | Wiele Lokalizacji


10+ miast (Lublin, Wrocław, Poznań, Łódź, Piła, Nowy Targ, Ksawerów, Kalisz, Wałbrzych, Płock i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

89,99 zł

89,99 zł

O prezencie

Świetna zabawa i masa wrażeń w jednym miejscu? Właśnie tak! Przeżyjcie wspólnie Szaloną Zabawę w Parku Trampolin i razem poznajcie nowy wymiar frajdy! Do dyspozycji będziecie mieć salę trampolin, basen z gąbkami i wiele innych atrakcji w jednym z wybranych miejsc. Najnowocześniejsze hale treningowe do Waszej dyspozycji. Wraz z profesjonalnymi instruktorami będziecie mieć okazję wyszaleć się na maksa i podszlifować lub nabyć nowe umiejętności. Gotowi na wyskokową zabawę? Do dzieła!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje bilet wstępu do strefy trampolin.

Jak przebiega realizacja prezentu?
Osoby obdarowane po krótkiej rozgrzewce będą mogły korzystać ze strefy trampolin.

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent dla pary, prezent na Święta.

Szukasz wyjątkowego prezentu który pozwoli poszaleć w nietypowym miejscu? Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Dwojga to doskonałe rozwiązanie! Już dziś podaruj najbliższym chwilę radości i szaleństwa pod czujnym okiem instruktorów. Podarunek w postaci vouchera to idealny prezent dla nastolatka lub z okazji Dnia Dziecka.

Informacje dodatkowe różnią się w zależności od wybranej atrakcji. Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego prezentu dostępnego w danym pakiecie.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

10+ miast (Lublin, Wrocław, Poznań, Łódź, Piła, Nowy Targ, Ksawerów, Kalisz, Wałbrzych, Płock i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną realizacją w celu przebrania oraz rejestracji. Osoba niepełnoletnia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna. Zasady realizacji prezentu przez osoby niepełnoletnie różnią się w zależności od wybranej lokalizacji. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 11