Zestaw Sushi dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinie

Zestaw Sushi dla Dwojga | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Częstochowa, Białystok, Wrocław, Dąbrowa Górnicza, Radom, Kalisz, Rzeszów, Płock, Szczecin, Łódź Poznań, Katowice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,99 zł

99,99 zł

O prezencie

Jesteście fanami japońskich przysmaków? Lubicie odwiedzać japońskie restauracje? A może nigdy nie próbowaliście kuchni azjatyckiej i chcecie spróbować nowych smaków? Zestaw Sushi dla Dwojga zaspokoi te pragnienia! Wybierzcie się na kulinarną podróż do Japonii i zasmakujcie smaków jej tradycyjnych potraw. Spróbujecie przepysznych odmian ryb owiniętych w nori, które pokryte jest najlepszej jakości ryżem.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje zestaw składający się z 20-30-stu kawałków sushi. Można skomponować własny zestaw lub zdać się na sushimastera z danej restauracji. Możliwości kompozycji mogą się nieznacznie różnić w zależności od wybranej lokalizacji.

Dlaczego właśnie sushi?
Kuchnia japońska jest jedną z najzdrowszych kuchni świata. Sushi to proste i zdrowe składniki połączone ze sobą w niecodzienny sposób - w postaci rolki z różnymi składnikami. Ryby to jeden z najzdrowszych rodzajów mięsa, który zawiera witaminy A, D, E oraz witaminy z grupy B. Zatem ryba w połączeniu z warzywami, glonem morskim i ryżem najlepszej jakości są eksplozją smaku!

Zestaw Sushi dla Dwojga | Wiele Lokalizacji to doskonały pomysł na prezent dla niej i dla niego! Taki kulinarny podarunek sprawdzi się również jako prezent na urodziny dla ukochanej lub prezent na Walentynki dla zakochanych. Podaruj romantyczne chwile osobie, która jest bliska Twojemu sercu.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Częstochowa, Białystok, Wrocław, Dąbrowa Górnicza, Radom, Kalisz, Rzeszów, Płock, Szczecin, Łódź Poznań, Katowice, Zabrze, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 1,5 h

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje od 20 do 30 sztuk sushi na parę, w zależności od wybranej lokalizacji. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 16

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.