(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pierwszy Taniec | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Pierwszy Taniec | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Poznań, Płock
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

139,99 zł

139,99 zł

O prezencie

Ślub to przełomowe wydarzenie w życiu. Każdy chciałby, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy i dopięty na ostatni guzik - w końcu udane Wesele to dobra wróżba na przyszłość! Rozpocznijcie nowy rozdział tanecznym krokiem i wytańczcie swoja drogę do szczęścia. Podczas Pierwszego Tańca doświadczony Instruktor pomoże Wam ułożyć niepowtarzalną choreografię. Wystarczy tylko odrobina ćwiczeń pod okiem profesjonalisty, aby osiągnąć perfekcję. Wasz taniec wprawi w zachwyt wszystkich obecnych i utwierdzi ich w przekonaniu, że naprawdę jesteście dla siebie stworzeni. Przygotujcie się na chwilę zapomnienia w tańcu i przekonajcie się, że Pierwszy Taniec w Waszym wykonaniu będzie przepiękny.

Realizując Prezent:

  • Spędzicie godzinę na sali treningowej,
  • Otrzymacie opiekę profesjonalnego instruktora, który poświęci cały czas tylko Wam,
  • Stworzycie unikalny układ taneczny.

Chcesz znaleźć idealny prezent dla pary planującej ślub? A może po prostu potrzebny Ci romantyczny prezent dla dwojga? Pierwszy Taniec to genialny upominek dla dwojga! To nie tylko ogromna niespodzianka i duże zaskoczenie. To także ogromna radość i świetna zabawa! podaruj ten fajny prezent na ślub i ciesz się radością swoich bliskich. Voucher na prezent ślubny z pewnoscią wprawi ich w osłupienie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Poznań, Płock

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, strój sportowy. Obuwie może być taneczne lub sportowe. Prosimy o nie zakładanie butów z czarną gumową podeszwą, która rysuje parkiet.

Czas trwania

około 1 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

W czasie realizacji prezentu PierwszyTaniec instruktor jest do wyłącznej dyspozycji osób obdarowanych, co pozwala szybko opanować stworzony wspólnie układ. Uczestnictwo wyłącznie w parach. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 4

Zobacz inne propozycje