(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Motolotnią | Wiele Lokalizacji

5.0 1 Opinii

Lot Motolotnią | Wiele Lokalizacji


5+ miast (Kielce (okolice), Grójec (okolice), Gliwice, Kłobuck, Masłów, Pińczów i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Kiedyś nikt nie przypuszczał, że człowiek będzie mógł latać. Jednak, niemożliwe stało się możliwe! Teraz i Ty masz okazję odbyć niezapomniany Lot Motolotnią i zobaczyć świat z perspektywy ptaka. To, co zobaczysz z góry przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania, bowiem widoki są powalające! Poczuj się wolny jak ptak, niesiony podmuchami wiatru. Sięgnij po niesamowity zastrzyk adrenaliny! Wzbij się w powietrze, rozwiń skrzydła i przeżyj niezwykłą przygodę! Poznaj smak motolotniarstwa i popłyń ultralekkim statkiem powietrznym, a na pewno nie będziesz żałować!

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  •  Lot motolotnią.

 

Wyczerpały Ci się pomysły na Prezent? Nie wiesz co podarować wielbicielom adrenaliny? Szukasz Oryginalnego Prezentu dla Niej lub dla Niego? Możemy temu zaradzić! Lot Motolotnią to Idealny Prezent dla złaknionych nowych wrażeń i niezwykłych emocji. Podaruj im podniebną przygodę i niesamowite wspomnienia, które pozostaną z nimi na długo. Może to być Prezent na Urodziny, Imieniny bądź inne święta, bowiem ten Niebanalny Prezent sprawdzi się na każdą okazję! Daj swoim bliskim "Niebiański" Prezent, który sprawi, że na ich twarzach pojawi się zachwyt i szeroki uśmiech satysfakcji!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

5+ miast (Kielce (okolice), Grójec (okolice), Gliwice, Kłobuck, Masłów, Pińczów i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa około 10-20 minut, czas lotu może się zmieniać w zależności od panujących warunków pogodowych. Czas realizacji może nieznacznie się różnić w zależności od wybranej lokalizacji.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin.

Ważne informacje

Maksymalna waga uczestnika to 100-120 kg. Minimalny wiek to 10-16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę prawnego opiekuna. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się różnić w zależności od lokalizacji. W wybranych lokalizacjach prezent realizowany jest po zgłoszeniu odpowiedniej ilości uczestników.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 5
Krzysztof

Wszystko ok, długie terminy oczekiwania, ale warto było czekać

Zobacz inne propozycje