Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Masaż Gorącymi Kamieniami | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Masaż Gorącymi Kamieniami | Wiele Lokalizacji


25+ miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Łódź, Gdynia, Bielsko - Biała, Kielce, Szczecin, Częstochowa, Białystok i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

269,99 zł

269,99 zł

O prezencie

Masaż Gorącymi Kamieniami, wiele lokalizacji

Tylko wyobraź sobie obłędny stan rozkoszy, w jaki wprowadzi Cię Masaż Gorącymi Kamieniami. Poczuj, jak napięcie uchodzi z Twojego ciała, pozostawiając rozluźnione mięśnie i elastyczną skórę. Długa chwila odprężenia pozwala Ci odpocząć i zapomnieć o codzienności. Kojące ciepło rozchodzi się po Twoim ciele, zapewniając Ci niezwykle błogie chwile przyjemności. Tylko Ty, relaks i ciepłe kamienie na aksamitnie gładkiej skórze…

Masaż Gorącymi Kamieniami - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Gorącymi Kamieniami. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile trwa masaż?
Masaż trwa od 60 do 90 minut, w zależności od wybranej lokalizacji.

Czym charakteryzuje się Masaż Gorącymi Kamieniami?
Masaż Gorącymi Kamieniami jest masażem całego ciała, który działa zbawiennie na skórę, mięśnie, układ krążenia oraz układ nerwowy. Dzięki niemu poprawisz elastyczność skóry, odżywisz ją oraz zregenerujesz mięśnie. Ponadto masaż łagodzi skutki i objawy stresu, a także dodaje energii i poprawia samopoczucie.

Masaż Gorącymi Kamieniami - Voucher na prezent

Zmęczony szukaniem idealnego prezentu? Podaruj swojej ukochanej rozkosz, której nie zapomni na długo! Masaż Gorącymi Kamieniami to wyjątkowy prezent na każdą okazję i wyjątkowe przeżycie, które świetnie sprawdza się jako niespodzianka. Błogi relaks to doskonały wybór, który wywołuje szeroki uśmiech i mnóstwo radości. Odkryj, że spełnianie marzeń o odprężeniu jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

25+ miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Łódź, Gdynia, Bielsko - Biała, Kielce, Szczecin, Częstochowa, Białystok i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60-90 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Masaż Gorącymi Kamieniami jest masażem całego ciała, który działa zbawiennie na skórę, mięśnie, układ krążenia oraz układ nerwowy. Dzięki niemu poprawisz elastyczność skóry, odżywisz ją oraz zregenerujesz mięśnie. Ponadto masaż łagodzi skutki i objawy stresu, a także dodaje energii i poprawia samopoczucie. Realizacja prezentów może się nieznacznie różnić, w zależności od wybranej lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 37
Wyświetlono 24 z 37

Zobacz inne propozycje