Warsztaty z Ceramiki | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinie

Warsztaty z Ceramiki | Wiele Lokalizacji


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

169,99 zł

169,99 zł

O prezencie

Wazony, misy, czy figurki, stworzone podczas tego warsztatu, będą świetną ozdobą Twojego domu, lub niepowtarzalnym prezentem dla bliskiej Ci osoby. Pod okiem profesjonalnego instruktora poznasz techniki tworzenia przedmiotów użytkowych z gliny oraz metod ich wypalania - Warsztaty z Ceramiki to świetna okazja, aby wypróbować swoje zdolności artystyczne. To wspaniały sposób na oderwanie się od codzienności i realizację twórczych pomysłów.

Pomysł na prezent to dla Ciebie ciężki orzech do zgryzienia? Nie musisz się dłużej martwić! Przejrzyj nasz katalog marzeń i wybierz jeden z tysiąca pomysłów na ciekawy upominek. Przykładowo Warsztaty z Ceramiki to świetny prezent dla każdego kto ma artystyczną duszę. To nie tylko pomysłowy odarunek na Dzień Matki lub urodziny. To przeżycie pozwala osobie  obdarowanej na wyciszenie, skupienie i oderwanie się od rzeczywistości.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze i którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

Prezent Warsztaty z Ceramiki obejmuje dwa warsztaty do 2 godzin każdy.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika: 15 lat. Warsztaty z ceramiki obejmują: naukę lepienia z gliny przedmiotów użytkowych lub dekoracyjnych, naukę zdobienia oraz naukę szkliwienia. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.