(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Szybowcem | Wiele Lokalizacji

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Lot Szybowcem | Wiele Lokalizacji


5+ miast (Kraków, Toruń, Nowy Targ, Ostrów Wielkopolski, Elbląg, Zamość, Laszki i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

449,99 zł

449,99 zł

O prezencie

Wiele osób chodzi z głową w chmurach. A gdyby tak… dosłownie znaleźć się między chmurami? Przeżyj fantastyczną przygodę, wybierając Lot Szybowcem, który dostępny jest w wielu lokalizacjach na terenie całej Polski. Wejdziesz na pokład samolotu i razem z doświadczonym pilotem wybierzecie się w podniebną podróż, która zostanie w Twojej pamięci na długie lata. Emocje, adrenalina i dobra zabawa – postaw na ekscytującą, zapierającą dech w piersiach przygodę i spełnij marzenia o lataniu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot Szybowcem. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa lot?
Lot Szybowcem trwa od kilku do kilkunastu minut, w zależności od warunków pogodowych. Razem z przygotowaniem naziemnym potrwa on około godziny.

Gdzie może odbyć się lot?
Lot Szybowcem odbywa się w wielu lokalizacjach na terenie całej Polski.

Lot Szybowcem to świetny prezent dla chłopaka na urodziny, pozwalający odkryć możliwości, jakie daje latanie i podbijanie przestworzy. Wybierz Voucher na Lot Szybowcem i podaruj bliskiej osobie przygodę, której nigdy nie zapomni. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

5+ miast (Kraków, Toruń, Nowy Targ, Ostrów Wielkopolski, Elbląg, Zamość, Laszki i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa około 10-20 minut, czas lotu może się zmieniać w zależności od panujących warunków pogodowych. Czas realizacji może nieznacznie się różnić w zależności od wybranej lokalizacji.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Minimalny wzrost ok. 120cm. Maksymalny wzrost ok. 200 cm. Maksymalna waga ok. 110 kg. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić, w zależności od wybranej lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 6

Zobacz inne propozycje