Oferta dla firm

Od czasu, gdy wprowadziliśmy ofertę dedykowaną dla biznesu, już ponad 35.000 prezentów trafiło w ręce naszych klientów firmowych. Tylko w roku 2016 zrealizowaliśmy ponad 600 zamówień dla klientów B2B. Nasze prezenty w formie przeżyć wykorzystywane są najczęściej w ramach kampanii lojalnościowych i motywacyjnych skierowanych do pracowników, klientów i partnerów bieznesowych.

Zobacz referencje

Nasi klienci firmowi najczęściej wybierają prezenty charakteryzujące się:

  • możliwością realizacji w wielu miastach Polski,
  • wolnością wyboru dla osoby obdarowanej, np. Pakiety Prezentowe lub Karty Podarunkowe, gdzie obdarowany sam dokonuje wyboru konkretnego przeżycia.

Sprawdź najpopularniejsze prezenty dla binzesu:


Co motywuje pracowników?

Jeśli jesteś na tej stronie zapewne już wiesz, że nie ma nic emocjonującego w permii gotówkowej, karcie lunchowej czy ubezpieczeniu medycznym. Szukasz rozwiązania nowoczesnego, niebanalnego, które sprawi, że Twoi pracownicy poczują jak dbasz o ich marzenia, pasje, relaks i dobrą zabawę. Dlaczego istnieje WyjątkowyPrezent? Bo mamy pasję, aby zamieniać marzenia na wspomnienia - nasze własne i naszych klientów. Dołącz do nas i zamień marzenia swoich pracowników na niezapomniane wspomnienia. Podaruj im emocje, poprzez które zbudujesz pomiędzy Wami niezwykle silną relację, prowadzącą do długotrwałej lojalności.
Dodatkowym rozwiązaniem przy wewnętrznych i zewnętrznych kampianiach motywacyjnych jest zastosowanie dedykowanej platformy lojalnościowej, która poprzez 100% integrację z naszym serwisem internetowym pozwala z łatwością zbierać punkty i zamieniać je na konkretne przeżycia, które można zrealizować samemu lub podarować bliskiej osobie. Zadzwoń lub napisz aby dowiedzieć się wiecej... 

Kampanie wsparcia sprzedaży

Prawdziwe emocje to sprawdzony sposób na aktywną promocję sprzedaży. Oferując nasze prezenty w formie nagród w kampaniach marketingowych lub programach stałego klienta, z łatwością zbudujesz lojalność klienta lub jego zainteresowanie daną kampanią. Proponując jako nagrodę np. Lot Balonem lub Jazdę Lamborghini odnosisz się do jego marzeń, dzięki czemu łatwo osiągasz pierwszy poziom lojalności - szczere zaangażowanie. Ciężko będzie to osiągnąć oferując jako nagrodę o podobnej wartości np. czajnik elektryczny czy odtwarzacz mp3. Największe i najskuteczniejsze zarazem programy wsparcia sprzedaży w historii naszej firmy zostały zrealizowane dla Philip Morris Polska oraz Netia - skorzystaj z naszych doświadczeń i dowiedz się więcej o możliwościach wsparcia sprzedaży. 

Prezenty dla partnerów biznesowych

Zaskocz swoich kontrahentów i zrób na nich wrażanie prezentem innym niż dotychczas. Przejażdzka Ferrari, Popłudnie w SPA czy wieczór w restauracji dla Dwojga? Już samo obdarowanie Partnera ciekawym, niestandardowym prezentem robi duże wrażenie. Zaś 12 miesięcy na realizację Vouchera oraz gwarancja jakości naszych prezentów pozwoli obdarowanemu w wygodny dla siebie spospób i w dowolnym momencie zarezerwować przeżycie, które na długo pozostanie w jego pamięci i zbuduje pozytywne konotacje z Państwa firmą lub marką. Zamów takie prezenty już dziś

Gwarantujemy:

  • sprawną realizację (do 3 dni roboczych)
  • doradztwo w doborze najlepszych przeżyć
  • branding - nadruk logo i dedykacji
  • insertowanie materiałów promocyjnych do każdego wysyłanego prezentu
  • dystrybucja na terenie całego kraju
  • wysyłka prezentów na adresy e-mail (opcja eVoucher)
  • systemy rabatowe dla stałych klientów i przy dużych zamówieniach

Kontakt

Dział B2B i Programów Lojalnościowych

Telefon: 511072061

Jakub Kurzaj
Account Manager B2B
Telefon: 789 206 473
jakub.kurzaj@wyjatkowyprezent.pl I b2b@wyjatkowyprezent.pl
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.